Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Legia MTB Maraton, Kozienice, 16 sierpnia 2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
branio napisał(a):Przemo, trzeba się było ujawnić :-)
Zrobilibyśmy sobie wspólne fotki, pogadalibyśmy...

A no trzeba było Smile, tylko jak ja bym was rozpoznał?

Mam nadzieje że przy następnym maratonie uda mi się jakoś ujawnić i się z wami spotkać.
przemo napisał(a):tylko jak ja bym was rozpoznał?
Pawła namierzyłem na parkingu po rejestracji samochodu, Żwirek rozpoznał mnie na starcie.

Przeważnie przed maratonem zamiast rozgrzewki robię objazd parkingu w poszukiwaniu samochodów z lubelską rejestracją, przełamuję wrodzoną nieśmiałość ;-) i zagaduję pasażerów. W ten sposób nawiązałem kilka znajomości, ale znacząco skrócił się czas poświęcony rozgrzewce czy rozpoznaniu trasy :-) .

KermitOZ, gdybym wiedział, że na stronę zapodasz zdjęcie to bym się uczesał :-D
Czuję się zaszczycony.
branio napisał(a):Pawła namierzyłem na parkingu po rejestracji samochodu, Żwirek rozpoznał mnie na starcie.
Z namierzeniem mojego auta by był problem Smile, ja się kamufluje pod rejestracją WPUXXXX

Cytat:Przeważnie przed maratonem zamiast rozgrzewki robię objazd parkingu w poszukiwaniu samochodów z lubelską rejestracją, przełamuję wrodzoną nieśmiałość ;-) i zagaduję pasażerów. W ten sposób nawiązałem kilka znajomości, ale znacząco skrócił się czas poświęcony rozgrzewce czy rozpoznaniu trasy :-) .
.

To jest dobry pomysł, trzeba by go u mnie wdrożyć Smile
Witam wszystkich,
to jednak było zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe.
Organizator wyścigu zaktualizował klasyfikację drużynową.
Cytat:Aktualizacja klasyfikacji drużynowej
19.08.2009 11:55

W związku z wcześniejszymi drobnymi problemami technicznymi klasyfikacja drużynowa musiała zostać uaktualniona. Zwycięzcami drużynowymi została grupa FIT & FUN FITNESS KLUB-SKLEPROWER, która okazała się szybsza od zespołu Plannja Racing Team i Legion Serwis. Gratulujemy.

Spadliśmy na ósme miejsce, które i tak uważam za dobry wynik.
Tylko zaślepieniem i euforią po podaniu pierwszej wersji wyników tłumaczę sobie, że sam nie policzyłem punktów. Wówczas nie byłoby takiego zamieszania. Grzesiek, zmień proszę informację w aktualnościach RL o naszym wyniku.

Wszystko to nie zmienia faktu, że jako ekipa RL mamy potencjał, żeby zaistnieć w maratonach rowerowych.
Wolę podnosić swoje umiejętności i gonić rywali niż im uciekać. A teraz po prostu mamy więcej drużyn do pokonania ;-) .
Lipa z wąsem. Poprawiłem. Trzeba zbierać paczkę na następny sezon, w tym jeszcze się trochę objeździć, żeby nabrać doświadczenia i w przyszłym sezonie ogień Big Grin
Stron: 1 2 3