Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Legia MTB Maraton, Kozienice, 16 sierpnia 2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam,
pojawiła się szansa, żeby nie oddalając się za bardzo od Lublina wziąć udział w rowerowej imprezie sportowej. W Kozienicach 16 sierpnia odbędzie się maraton "O Puchar Ziemi Kozienickiej". Organizator zapowiada dużo atrakcji i cenne nagrody. Lista osób zarejestrowanych liczy już blisko 100 osób (na ten moment). Jest tam już kilka osób z Lublina i okolic.
Dodatkowe nagrody zostały przewidziane dla osób, które zarejestrują się do dzisiaj ( i oczywiście wystartują w zawodach ).

Trasa zapowiada się ciekawie a i dystans 60 km też jest zacny.

Dla zainteresowanych więcej informacji na stronie www.LegiaMTBMaraton.pl
wpisałem siebie i brata w barwach RL :-P ale ja to się martwię, że skończę w szarym końcu, ba nawet nie wiem czy wystartuje.. Jakby co moge zaproponować nocleg u siebie 18km od kozienic, ale to jeszcze do dogadania.
Sorry ze jeden pod drugim ale tak to by nie było widać.
Byłem dziś z bratem objechać pętle(nie jechaliśmy odcinka którym jedzie się w obu kierunkach ze względu na problemy z czasem, ale jutro będzieimy i tam) trochę się gubiliśmy bo oznaczeń bardzo mało na tą chwilę a mapa zbyt niedokładna, miejscami zbaczaliśmy z trasy całkiem sporo, ale tam gdzie jechaliśmy zgodnie z nią zaobserwowaliśmy jedno: większość trasy wiedzie po mocno ubitych leśnych ścieżkach, tylko w jednym miejscu był dłuższy odcinek grząskiego piachu. Pomimo wczorajszych lekich opadów raczej nie było mokro, tylko przez mały odcinek były kałuże + błoto. Raczej brak podjazdów, a nawet jeśli to lajtowe, trasa(a przynajmniej przejechana przez nas część) zdaje się nie być zbyt wymagająca technicznie, ani szczególnie męcząca. Z tego co wiem większość części której nie przejechaliśmy wiedzie po asfaltowych szlakach rowerowych wokół Kozienic. Jutro sprawdzę i zdam dalszą relację. Tymbardziej zachęcam do uczestnictwa, sam już chyba się zdecydowałem :-D
spróbuję.odpuściłem nidzicę
Witam,
Mimo, ze termin zgłoszeń "z bonusem" już minął to nadal zachęcam do udziału w maratonie w Kozienicach.
W takiej odległości od Lublina nie ma zbyt wiele podobnych imprez, warto więc skorzystać.

Poza tym wsparcie takiej imprezy może sprawić, że podniesie się poziom organizacji imprez konkurencyjnych. Widać to na przykładzie Mazovii po starcie cyklu PolandBike. Większa konkurencja, możliwość wyboru wśród kilku imprez służy nam - uczestnikom.

Może z czasem w ramach RowerowegoLublina powstanie zorganizowana grupa startująca w podobnych imprezach 8-)
Dzięki Tomek za info o tym maratonie.
Myślę, że warto pojechać w takiej mniejszej imprezie bez tego tłoku (tam gdzie jeżdżę, czyli blisko końca stawki) i parcia na wynik jaki obserwujemy na Mazovii.
Do zobaczenia na starcie :-)

Pozdrawiam

Mazovia 1967
Wybieram się na tę imprezę. Chętnie się z kimś zabiorę, ale muszę to jeszcze przemyśleć, bo Żwirek oferuje nocleg Smile Odezwę się 14 późnym wieczorem Smile

Chyba ekipa RL będzie mocna Big Grin

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Oczywiście propozycja nocki wciąż aktualna. Komfortowo zmieszczę ze 3-4 osoby w łóżkach/na materacach, także serdecznie zapraszam. I mam teraz jedno ważne pytanie:
w regulaminie nie ma napisane kogo dotyczy ulgowy koszt uczestnictwa.. nie mogę znaleźć nigdzie telefonu do biura organizatora i nie wiem ile mam pieniędzy przelać 40 czy 50?? I czy za czipa też trzeba przelać pieniądze, czy wpłaca się je w biurze zawodów?
Pozdrawiam i pomóżcie odpowiedzią ;-)
Ja też się wybieram na tą imprezę, jak by co to mam jedno wolne miejsce w moim aucie (myślę że w moim bagażniku uda mi się upchać dwa rowery).
Witam,
z regulaminu maratonu zniknął wpis o opłacie ulgowej.
Teraz to wygląda tak:
5. Opłaty startowe.
- 50 zł - koszt uczestnictwa w zawodach na dystansie Maraton,
- 60 zł - w dniu startu do godz. 10.30, opłata dokonywana wyłącznie w formie gotówki w Biurze Zawodów
- 20 zł - opłata za dystans Hobby,
- 10 zł - dzieci i młodzież do lat 15 na dystansie hobby.

Chip startowy "za jednorazową opłatą 5 zł pobieraną przy starcie."

Tyle wyczytałem w regulaminie.
Do zobaczenia na starcie.
Stron: 1 2 3