Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [06.08 19:00 LKJ] wieczornie asfaltem pod Nałęczów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jako że wczorajsza jazda niedoszła do skutku to próbujemy dzisiaj, oby tym razem pogoda dopisała..

Założenia takie jak wczoraj

felek

Hej! Jestem tu nowy. Widzę, że jakiś wypad planujecie. Można się do Was dołączyć? I gdzie dokładnie Was znajdę?
Musimy dziś jechać bo moja "kosa" aż się pali do wyjazdu!!!, nie mam wyjścia :-D...
He, he, :mrgreen: Ładna mi wycieczka codzienna. Raczej to trening lub jakiś wyszos. Żeby nie mieszać zostawię Was w tym dziale, ale kwalifikuje się to raczej jak wyżej.
Witam!

Będę dzisiaj przynajmniej się przywitać.
kola ty brutalu Wink
felek napisał(a):Hej! Jestem tu nowy. Widzę, że jakiś wypad planujecie. Można się do Was dołączyć? I gdzie dokładnie Was znajdę?

To ja Ci troszkę podpowiem :-D . Szukaj w tytule tego tematu. A dalej w przypiętym temacie "Miejsca ustawek"
Pierwszy!!!!! :lol:
2 godziny i po jeździe..., że się tak wyrażę naszym starym, wyświechtanym powiedzeniem - Kto nie był niech żałuje!, takiej jazdy chyba jeszcze nie było!, ale nic więcej nie powiem(napiszę), czekamy na prowodyra całej tej wyprawy turystyczno-rekreacyjnej :-D :-D :-D

Chyba mi się licznik popsuł bo u mnie wyszło 64,85km, ze średnią 32,62km/h, u was tak samo ??? :mrgreen:
No było żwawo, ciekawie i zmachałem się ostro :-D i bardzo podobał mi się ten klimat zasuwania 35 po ciemnej szosie :-D

Wielkie dzięki wszystkim za dobre zmiany i świetną wspólną jazdę, do następnego! :-D
62.63 km
32.6 km/h
holden napisał(a):No było żwawo, ciekawie i zmachałem się ostro :-D i bardzo podobał mi się ten klimat zasuwania 35 po ciemnej szosie :-D

Wielkie dzięki wszystkim za dobre zmiany i świetną wspólną jazdę, do następnego! :-D
62.63 km
32.6 km/h
- matko !!!! :mrgreen: ,daj mi adres do swojego dilera :mrgreen: ,też coś weźmę na takie kręcenie :mrgreen:
WT.o4/08 - 116 km czas : 4,16 h
ŚR. 05/08 - 84 km - czas : 3,22 h
CZW. 06/08 - 136 km -czas : 5,08 h
za późno przeczytałem posta - po 19.00 już było i chyba padłbym po drodze jakby mi przyszło w takim tempie jeszcze pojechać
Pozdrawiam
Mariusz
Stron: 1 2 3 4