Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.08.2012, g. 10:00, rondo Berbeckiego (Carrefour, Kalina)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam,

kręcimy z kumplem coś takiego:

KLIK

Kierunek trasy wskazują niebieskie znaczniki z cyframi, ślad powrotu do ustalenia "na miejscu". Tempo rekreacyjne. Możemy też zebrać kogoś po drodze :-D

Kto by się nudził i w porę przeczytał posta, zapraszam.
Ja się chętnie wybiorę przetestować rower po powrocie z serwisu Smile

Tylko dołączyłabym się np. koło LKJ, bo mieszkam na Czubach. Starczy jak będę tam 10.20?
Ooo, bardzo w porządku ;-) Mam nadzieję, że nie będzie problemów z rozpoznaniem - dla pewności wrzucam link do PICASY z naszymi rowerami.

Zatem do zobaczenia przy LKJ (czy na ścieżce?) o 10:20! :-)
Ja będę na zielonym rowerze gary fisher z dosyć grubą ramą :-)

O taki:
http://www.crankzone.com/wp-content/plu ... f6a139.jpg
(co prawda nie mój)

Przy KLJ jest z lewej strony zejście do stajni, a z prawej kawałek zjazdu wyłożonego kostką brukową w dół- w tym miejscu będę Smile
OKej, super, szykuje się bardzo udana ustawka Smile
Jakby co to wezmę mapę- ma 4 lata i się zobaczy co ona jeszcze warta Big Grin
To spoko, ja zawsze wożę się z kompasem - więc będzie GPS jak się patrzy :-D
Będę razem z Małgorzatą pod LKJtem Smile Kurcze nie mam formy więc nie wiem czy tą odległość wytrzymam. Mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali lub po prostu się oddzielę w trakcie.. Zresztą towarzystwo nakręca więc nie czuje się tak tych kilometrów.

Do zobaczenia.. PozdRower Smile
Wyjdzie w praniu :-D A ustawka istnieje po to, co by samemu nie jechać. Kręcenie staje się miłym dodatkiem :-D
No tak Piotrze bo zazwyczaj sam jeździłem i się czuło kilometry.. Z ludźmi tych kilosów nie czuć.
Do tego zapowiada się piękna pogoda więc nic tylko jechać.
W kameralnym gronie ( wpisane 4 osoby ) może być na prawdę przyjemnie.. No chyba, że chłopaki ninja [Regulamin forum §3 pkt.6] przyjadą to zrobi się problem bo będzie: " jedź nie [Regulamin forum §3 pkt.6] , że nogi bolą "
Stron: 1 2 3 4