Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pogórze Dynowskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Trzydniowy wyjazd rekreacyjno-krajoznawczy na Pogórze Dynowskie.

piątek - 14 wrzesień ( wyjazd godz. 9.00 ) Wyjazd spod AOS ul. Langiewicza i dalej przez : tama na Zalewie, Bychawa, Wysokie, Frampol, Tarnogród - Sieniawa. Nocleg w agroturystyce po 25 zł od osoby. Dystans I dnia ok. 125 km.

sobota - 15 wrzesień, Sieniawa - Kańczuga, Jawornik Polski, Bachórz, Błażowa, Tyczyn, Rzeszów - Głogów Młp.. Nocleg w agroturystyce po 30 zł od osoby. Dystans II dnia ok. 110 km

niedziela - 16 wrzesień, Głogów Młp. - Bojanów, Janów Lubelski, Batorz, Bychawa -Lublin. Dystans III dnia ok. 145 km ( planowany powrót do Lublina na ok. godz. 18 )

średnie tempo - ok. 20 km/h. Istnieje możliwość dofinansowania do noclegów. Zapraszam osoby lubiące jazdę z sakwami. Cała trasa po drogach asfaltowych.
Widzę, że trasa przebiega przez moją miejscowość. Z chęcią bym trochę podprowadził uczestników ale muszę do pracy iść :evil: niemniej jednak miłej podróży życzę ;-)
i jak wyjazd aktualny?, jeżeli tak to dam znać dzisiaj wieczorem bo nie wiem jak z robotą się wyrobię, a regiony fajne.
Wyjazd przesunięty na następny weekend - 14/15/16 wrzesień 2012. Może ktoś jeszcze będzie miał czas i ochotę. Drugi nocleg planuję w Głogowie Małopolskim a nie w Rzeszowie tak aby trzeciego dnia dystans był poniżej 150 km.
ok dzięki za info