Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [Sprzedam] Licznik rowerowy SIGMA BC 2209 MHR STS.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Mam do sprzedania używany w pełni sprawny licznik rowerowy SIGMA BC 2209 MHR STS.

Jest to kompletny zestaw na 2 rowery w którego skład wchodzą:
  • komputer rowerowy BC 2209 MHR (licznik).
  • pas piersiowy STS z pasem elastycznym (opaska na klatę do pomiaru pulsu).
  • nadajnik prędkości STS 2 szt.
  • nadajnik kadencji STS 2 szt.
  • magnes na szprychy 2 szt.
  • magnes kadencji 2szt
  • uchwyt na kierownicę 2 szt.
  • pasek na rękę.
  • kluczyk do otwierania komory baterii.
  • zestaw oringów mocujących 2 szt. (okrągłe gumki).
  • instrukcja obsługi w języku polskim.

Fotki zestawu Klik ...

Nie będę się rozpisywał na temat możliwości tego zestawu ponieważ osoby zainteresowane zapewne wiedzą co można z niego wycisnąć :-P

Więcej szczegółów na stronie oficjalnej stronie producenta po Angielsku Klik oraz po Polsku strona dystrybutora Klik

Zestaw służył mi dobrze przez 2 lata podczas niezliczonych wypadów rowerowych, biegania na maratonach oraz spacerów w górach.

Cena zestawu: 300 zł do ewentualnej negocjacji - lubię się targować wiec pisz a dzwoń a dogadamy się ;-)

Chętnych zapraszam na PW lub kontakt tel. 501600497

Ps. Zestaw wystawiam na allegro w poniedziałek 2012-09-10
BADEVIL napisał(a):Ps. Zestaw wystawiam na allegro w poniedziałek 2012-09-06

Jaki poniedziałek ? Wink
hyhyhy spojrzałem na Sierpień a pisałem o Wrześniu - dzięki ;-) za moment doprowadzę sobie kalendarz ścienny do ładu :mrgreen:
Nieukrywam ze nie bardzo mam ochotę wystawiać go na Allegro.

Cena za która go oddam bez targowania to 250 zeta

Taka sama ofertę otrzymałem na forum szosowym.
BADEVIL napisał(a):Taka sama ofertę otrzymałem na forum szosowym.
No to sprzedawaj, bo się jeszcze ktoś rozmyśli i potem za stówę będziesz go musiał gonić Wink
KermitOZ napisał(a):No to sprzedawaj, bo się jeszcze ktoś rozmyśli i potem za stówę będziesz go musiał gonić Wink

Powidz mi tu publicznie - Urodziłeś się błaznem czy ciężko musiałeś na to pracować aby się nim stać?

Tak się zastanawiam czy wpis ten to taki chybiony żart czy bardziej chęć pokazania czegoś, w sumie nie wiem czego.
Podbijam temat i czekam na eskalację konfliktu :-)
Licznik sprzedany