Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rower na długie wyprawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Może mi ktoś z was doradzi, jaki wybrać rower do dalekich wypraw.Rower ma byś typ Trekking i w miarę mocny a za razem lekki.
Witaj Zdzisław ;-)
Zacznijmy od tego po jakiej nawierzchni masz zamier się poruszać ? Czy rower będzie oblepiony sakwami czy myślisz o przyczepce. I najważniejsze ile chcesz wydać. Jeśli będzie tylko asfalt to wybierz trekkinga. Jeśli natomiast masz zamiar poruszać sie po różnych nawierzchniach (asfalt, szuter, dalikatny teren) to proponuję górala. Jest "zwinniejszy" a po kilku modyfikacjach ( sztywny widelec, wąskie opony ) staje się roweram do wszystkiego. Ja takim pyrgam i jestem bardzo zadowolony. https://picasaweb.google.com/PrazonyRab ... 0814297122
Pozdrawiam :-)
Ile chcesz wydać i czy wiesz jaki rozmiar ramy dla Ciebie?
Jeśli chodzi o moje wojaże rowerowe, to większość tras pokonuje drogą asfaltową, ale jak to na rower przystało, to zdarzaję się różne drogi,zresztą, sami wiecie jak to jest bo też jeździcie rowerami.
Jeśli chodzi o wydatek finansowy przeznaczony na zakup nowego rowera, to w granicach 3 tys zł.
Fajne fotki z wyjazdu na Jasną Górę.
Pozdrawiam was, i dziękuję za podjęcie tematu w mojej sprawie .Zdzisław.