Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: C.D. Wyjaśnienie tego co niedomówione ...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

mazd

Ten temat nie powinien zaistnieć na forum, ale ... został nieopatrznie wywołany przez Chasdiel ...

http://forum.rowerowylublin.org/viewtop ... 6a5f#57737

Najbardziej żenujące w tym całym niepotrzebnym "zamieszaniu" są jednak wypowiedzi osób STOWARZYSZONYCH.
Gdy je czytam, jedyne co mam ochotę napisać to ... WSTYD PANOWIE (KermitOZ i Bart)! ... ZWYCZAJNIE WSTYD!

Dlatego gorąca prośba do Pana, Panie Jerzy o usunięcie tego tematu, który przytoczyłam powyżej.
Zamieszczam tą prośbę publicznie, bo nie dano już możliwości zamieszczenia jej pod właściwym postem.
Oczywiście mógłbym to zrobić. Zgadzam się, że nie przynosi to chluby żadnej ze stron sporu. To niestety pokazuje, że nie potrafimy rozmawiać. A zasada jest prosta. Niektórzy burzą się, że uzywam argumentów biblijnych.
Gdy to powiedział, jeden ze sług obok stojących spoliczkował Jezusa, mówiąc: «Tak odpowiadasz arcykapłanowi?» Odrzekł mu Jezus: «Jeżeli źle powiedziałem, udowodnij, co było złego. A jeżeli dobrze, to dlaczego Mnie bijesz?»
Jak sama zauważyłaś temat został wywołany przez Chasdiel, ale nikt nie potrafił sie z tym zmierzyć, a wręcz odwrotnie dolewano oliwy do ognia.
Nie usunę jednak tego tematu, może niektórzy przyjrzą się jeszcze raz temu co pisali, czemu to miało służyć?
Nie ukrywam tez, że nie chcę wchodzić w kompetencje osoby, ktora administruje tym działem. Mój dział to "Rekreacyjnie i turystycznie"

mazd

Bardzo trafnie Pan to ujął ...
Miejmy nadzieję, że niektóre osoby biorące udział w dyskusji w przytoczonym poście pokuszą się o odrobinę refleksji.