Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 08.08.09 godz. 12:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapraszam wszystkich na małą wycieczkę do Niedrzwicy Dużej w sobotę o godzinie 12:00 miejsce spotkania końcowy przystanek autobusu nr 29 na ul. Kruczkowskiego załączam link do mapki jest ktoś chętny? :-D

PS: Drugim organizatorem jest stonek89

PPS: Możliwe że ja nie pojadę ponieważ rozsypały mi się łożyska w suporcie jeśli uda się kupić dziś to naprawię rower i jadę gorzej będzie jeśli nie kupię. Cry
Udało się kupiłem więc jadę :-P
Coś brak odzewu, wiem że w ostatniej chwili ale jestem chętny na taką wycieczkę.
Ile będzie jechać osób?
JA jade ;p
Jako, że większość ekipy wybiera się raczej do Kazimierza, to pojedziemy zaledwie kilkuosobowym składem. Sam bym się wybrał na dłuższą wycieczkę, ale chcę zdążyć na tdp ;]

JUŻ PO Tongue

Bardzo fajny wypad. Z początku mieliśmy parę problemów z trasą, ale już zaraz się odnaleźliśmy. Pod koniec wiatr zmusił nas do nieco cięższej pracy, ale... czy komuś to naprawdę przeszkadza? Tongue
No wycieczka się udała szkoda tylko że tylko w cztero-osobowym składzie. Licznik pokazał mi door to door 56,8km :-P aby więcej takich wycieczek :mrgreen:
No wycieczka udana w 4-osobowym składzie, była to moja pierwsza ustawka z forum. :-D
Panowie trzeba było z nimi na Kazimierz cisnąć to byście mieli 20 osobowy skład bo chyba z tyle ich tam pojechało :lol:
Chciałem z nimi jechać, ale chciałem także obejrzeć końcówkę TdP Tongue
Poza tym, dziś przejechaliśmy około 50 km i czuję się zmęczony. Ostatnio dużo i szybko jeździłem i teraz muszę podładować baterie. Wątpię czy bym dał radę wrócić z Kazimierza ;]
Seb napisał(a):trzeba było z nimi na Kazimierz cisnąć to byście mieli 20 osobowy skład
Nie wiem Seb skąd to wiedziałeś, ale tyle nas rzeczywiście było :-D ...
Stron: 1 2