Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Piątek, 21.09, godz. 17, LKJ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak w temacie.
Jeśli nie będzie lało, wiało jak w Kieleckiem, sypało śniegiem to planuję w piątek pojeździć tak ze 2-3 godziny. Na pewno zahaczę o Stary Las, a dalej to jeszcze wielka niewiadoma Wink (może jakieś propozycje? miło by było, jakby pojechał ktoś obcykany w tamtych rejonach i może przejął inicjatywę Big Grin).

Godzina może ciut zaporowa dla niektórych- można przesunąć na 17, jeśli będzie to odpowiadało większej ilości osób.

Ponieważ prognozy pogody są różne na piątek, to ostatecznie potwierdzę wyjazd w piątek ok. 14-15.

Wydaje mi się, że ciut nieprofesjonalnie opisałam ustawkę, ale mam nadzieję, że to nikogo nie zniechęci Big Grin


A, no i lampki się przydadzą, ale kto chce jechać pewnie doskonale o tym wie i nie trzeba przypominać Wink
Całkiem możliwe, że się pojawię Smile
Z chęcią bym do Was dołączył, ale o 17:00 (o ile oczywiście będzie pogoda).

btw. w którym konkretnie miejscu na LKJ? Smile
Zmieniona godzina na 17 Wink

Przekalkulowałam sobie, że i mi lepiej ta 17 odpowiada, bo na 16 to tak ledwo-ledwo mogłabym zdążyć.
Dystans- od. 45-50km, planuję być w domu ok. 20 Wink

Jak już wcześniej pisałam- jutro najpóźniej o 15 potwierdzę Wink

Edit. A co do dokładnego miejsca: jak się jedzie w kierunku Zalewu Zemborzyckiego i przejeżdża się obok LKJ, to najpierw jest skręt w lewo do stajni, a potem, kilka metrów dalej, w prawo na łąką. Mniej więcej w tym miejscu Wink
chętnie się wybiorę - o ile w pracy mnie nie przytrzymają zbyt długo Sad... a przy okazji wypróbuję światełko, bo dopiero dzisiaj do mnie dotarło Wink
W takim razie nie pozostaje nic innego jak tylko trzymać kciuki za pogodę.

Na stronie instytutu magii, guseł i wróżb niby podają, że jutro bez opadów, temperatura maksymalna 14st i wiatr 3 m/s.
Jeżeli lista nie jest jeszcze zamknięta to chętnie wybiorę się na wieczorny wypad.Smile Oczywiście jak tylko wyrobię się z robotą...
Listy się nie zamyka Big Grin Moje bądź co bądź krótkie doświadczenie związane z tym forum pokazuje, że na ustawkach bardzo często są ludzie, którzy się nie deklarowali tu, że będą, tak więc śmiało, zapraszamy Smile

Pogoda chyba będzie Smile

A teraz zmykam zmierzyć się z pewnym egzaminem, co napsuł mi krew od czerwca.
Z moimi kolanami już lepiej, więc chyba spróbuję je trochę rozruszać.
Wygląda na to, że dołączę do szacownego grona :-D
Stron: 1 2 3