Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Hej :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Melduję się jako nowa Smile Mam 21 lat jestem z Lublina i może znajdę tu towarzystwo do rowerowych wypraw Smile Dopiero w te wakacje wkręciłam się w codzienną jazdę i chcę więcej Big Grin Pozdrawiam !
yasminna, witaj na forum i tu zawsze znajdziesz kogoś do jazdy na rowerze :-)
przetestowane i zatwierdzone przeze mnie ;-)
Witam Witam kolejną koleżankę w naszym gronie :mrgreen: I zapraszam na ustawki ;-)
yasminna napisał(a):Melduję się jako nowa Smile Mam 21 lat jestem z Lublina i może znajdę tu towarzystwo do rowerowych wypraw Smile Dopiero w te wakacje wkręciłam się w codzienną jazdę i chcę więcej Big Grin Pozdrawiam !

Ja tylko mam nadzieję, że nie dołączysz do grona koleżanek, które owszem piszą, ale jakoś nie zaszczyciły :-( nas swoją obecnością na ustawce
Yasminna ma wakacje, jeździ codziennie, więc na pewno nie zawiedzie... ja przynajmniej głęboko wierzę :-)
Witamy yasminna :-)
Przybywaj na ustawki - towarzystwo z pewnością się znajdzie.
Dzieki chłopaki za powitanie i mobilizację :-D Dobrze, że jest takie forum. Nie zawsze łatwo ruszyć znajomych z domu, a przy okazji poszukam tu inspiracji na trasy poza LublinemSmile
Witamy witamy, do wspólnej jazdy na rowerze serdecznie zapraszamy Smile
Witam serdecznie!
Ja tu jestem niedługo, a już po pierwszej ustawce wiem, że dobrze trafiłem. Jeśli chcesz jeździć codziennie lepszego miejsca nie znajdziesz. :->