Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zaproszenie_Międzynarodowy projekt młodzieżowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Europejski Dom Spotkań - Fundacja Nowy Staw poszukuje uczestników do udziału w projekcie „ Zostań koordynatorem. Media w pracy koordynatora projektów młodzieżowych”.

Szkolenie odbędzie się w Nasutowie koło Lublina w dniach 21-27 października

2012 r. W projekcie mogą uczestniczyć osoby w wieku 18-26. W programie przewidziano m. in.: warsztaty z przygotowania, realizacji i rozliczenia projektów młodzieżowych, edukację międzykulturową, metody pracy z grupa młodzieżową, wykorzystanie mediów w pracy koordynatora (zajęcia z filmu, fotografii, dziennikarstwa internetowego). Projekt realizowany jest w partnerstwie z organizacją niemiecką, zajęcia będą odbywać się w języku angielskim.

Projekt jest finansowany ze środków Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży Na zakończenie każdy z uczestników dostanie zaświadczenie potwierdzające zdobyte kwalifikacje.
Opłata za uczestnictwo wynosi 120 zł.

Organizator pokrywa koszty transportu, wyżywienia, noclegu oraz materiałów szkoleniowych.

Zgłoszenia można przesyłać na adres <!-- e --><a href="mailto:m.gnyp@eds-fundacja.pl">m.gnyp@eds-fundacja.pl</a><!-- e -->
I już miałem się zgłosić ale mój pesel powiedział NIEEEE....I nie chodzi nawet o angielski.Maj nejmis Marcin.Poczekam na inne oferty :-D
mani_73 napisał(a):I już miałem się zgłosić ale mój pesel powiedział NIEEEE....I nie chodzi nawet o angielski.Maj nejmis Marcin.Poczekam na inne oferty :-D

I tak jestem lepszy ;-) bo ja mógłbym zgłosić sie przynajmniej za dwóch :-D