Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Bike Park Lublin
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, nie wiedziałem gdzie wkleić ten temat, postanowiłem że to miejsce będzie odpowiednie.

Jako że nikt na forum o tym nie wspomniał, bynajmniej ja takiego tematu nie zauważyłem, chciałem wam przedstawić Bike Park Lublin, który będzie się znajdował na ulicy Janowskiej. Wg. mnie Lublin idzie w dobrą stronę, taki park rowerowy daje wiele możliwości do organizowania zawodów europejskich jak i światowych. Co o tym sądzicie, czy w Lublinie zacznie się moda na rowery wyczynowe?

Wiecej info na stronie:
LINK DO STRONY

Pozdrawiam
Piotrek.

maYkel

Cała sprawa ma już ponad dwa lata zdaje się, i mam wielką nadzieję, że ten projekt dojdzie do końca. Tym bardziej, że była to jedna z pierwszych interwencji Porozumienia Rowerowego (które zdaniem niektórych bywalców tego forum nic nie robi :roll: ). Gdyby nie PR to powstałby tam pewnie po cichu i pod przykrywką toru rowerowego - tor motocrossowy. Do pełni szczęścia brakowało by mi tylko welodromu. :mrgreen: Ale może do czasu gdy to cudo wybudują opanuję jako tako bmxa. :-P
Z tego co wiem to miasto przeznaczyło na ten cel 4 mln zł, czyli raczej dojdzie do budowy tego o to kompleksu rowerowego. Czy będzie wyglądać jak na projektach tego jeszcze nie wiemy.

użytkownik ulic

Ludzie to jest CZTERY MILIONY. W naszym mieście są za wąskie ulice, jest za mało parkingów, miasto się korkuje a wy jeszcze do tego się dokładacie. Te wszystkie ścieżki rowerowe, bike parki, stojaki to tylko wyrzucanie pieniędzy podatników w błoto, bo wy chcecie rowerkami sobie pojeździć. A nie płacicie podatków za te wasze zabawki udające pojazdy, nie ubezpieczacie się, narażacie innych na straty. Ludzie, odrobinka rozsądku.
Miasto się korkuje i są za wąskie ulice bo jest za dużo samochodów. Właśnie po to inwestuje się w infrastrukturę rowerową, żeby zachęcic ludzi do korzystania z rowerów. Zobacz człowieku jak np. jest w Holandii, gdzie z powodzeniem wykorzystuje się roweru do poruszania się po mieście. Poza tym każdy z nas płaci podatki, nawet kupując głupią bułkę, także to rownież NASZE podatki idą na infrastrukturę. I mylisz się, że nie ubezpieczamy się, ja np. mam OC i NNW na rower. Także odrobina rozsądku i nie pisz banialuków. Pozdrawiam

użytkownik ulic

Polska to nie Holandia. Tu są ważniejsze rzeczy do zrobienia. A wy się zachowujecie jak wszystkie inne biedne i nieszczęśliwe mniejszości. Ale dlaczego większość ma słuchać mniejszości.

maYkel

Ja też jestem podatnikiem więc wara trollu.
Panowie zachowajcie spokój. Ktoś kto chowa się za gościem nie jest partnerem do rozmowy. Za jakiś czas wyrzucę te posty.
A po za tym zobaczcie, żadnych argumentów tylko atak sfrustrowanego człowieczka.
Myślę, że już niedługo nie będzie ,można pisać postów jako gość, ale póki co jeżeli będą tego typu to nie wdawajcie się w dyskusje, będą kasowane
Kolega gość ma swój autystyczny świat :-D korki są w mieście bo nie ma obwodnicy. Jak ktoś chce jeździć rowerem to może i nikt mu tego nie zabroni. Gdzie indziej na zachodzie jakoś na wszystko jest kasa tylko u nas nie ma. A jeśli chodzi o te 4 mln to jest nic w porównaniu do przekrętów jakie robią w rządzie na pewno i w administracji miasta.
Gościu nawet nie wiesz jak jesteś oszukiwany ;-) Twoje podatki idą często na zaspokojenie prywatnych zachcianek urzędników... kasa która ma być przeznaczona na budowę dróg, owszem wpływa w tym kierunku, ale nie na budowę tylko na łatanie dziur w jezdniach. Zauważ, że Ci panowie robią łaty wyższe od poziomu jezdni co tworzy kolejną nie równość...(patrz Krochmalna)extra... oby tak dalej... :-P tak się składa, że prawie jestem funkcjonariuszem państwowym i wiem co nieco ;-) Płać dalej podatki, nie masz innego wyboru :-P
Panowie jakiś EOT się zmontował przez pana gościa.
A tak przy okazji ;-) to to fajny projekt normalnie, aż trudno uwierzyć, że mają zapał i chęci na realizację takiego obiektu i to w LUBLINIE. Coś nieprawdopodobnego. Tak samo jak z projektem lotniska. Fajny projekt wygrał i trudno uwierzyć że będą takie rzeczy robić u nas. Ale cóż, czas pokaże :-)
Peace
Stron: 1 2 3 4