Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Piłka nożna 2012/2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jest już poza sezonem, więc warto dodatkowo spróbować czegoś innego niż rower. Proponuję zatem żel na włosy i ciśniemy w halówkę Wink Ja to równie dobrze mógłbym w kosza, ale poza Bartem to chyba chętnych nie znajdę (czy może jednak?).

W poniedziałek podzwonię po szkołach na Czubach i LSM i zorientuję się kiedy i w jakich godzinach można coś wynająć w rozsądnej kasie. Proponuję zebrać ekipę ok. 15 osób, zebrać kasę z góry i wynająć salę od przyszłego tygodnia do końca listopada (później się przedłuży na grudzień i może styczeń).

Kto jest chętny i jakie godziny i dni na tygodniu Wam pasują? Czwartki odpadają, wtorki lub środy byłyby idealne Smile Wpisujcie się.
ja się piszę na piłkę i na koszaSmile mi osobiście środa pasujeWink
Tak jak Grześ pisał, z chęcią poprzepychałbym się w trumnie, coś w ten deseń
Arrow http://www.youtube.com/watch?feature=en ... QbUD0&NR=1,
a piłka nożna, to tak w sumie, prawdę powiedziawszy, hmm, sam nie wiem.
Ja na nogę bardzo chętnie. Każdy wieczór oprócz wtorków. A taka środa to najbardziej. :-)
Bart napisał(a):Tak jak Grześ pisał, z chęcią poprzepychałbym się w trumnie, coś w ten deseń
Arrow http://www.youtube.com/watch?feature=en ... QbUD0&NR=1,
a piłka nożna, to tak w sumie, prawdę powiedziawszy, hmm, sam nie wiem.

nie będę oryginalny ale aż się ciśnie na usta: ale urwałWink
Jeśli to nikomu by nie przeszkadzało, że moje umiejętności są na poziomie "reprezentacyjnym" (czytaj: poniżej zera...), "h(ch?)aratałbym w gałę" tylko i wyłącznie dla zrzucenia brzucha :-( ,to środa by mi odpowiadała i całkiem możliwe, że parę osób ode mnie z pracy też byłoby chętnych.
Póki co było za mało chętnych, więc nic nie ruszałem w tym kierunku, teraz mnie nie ma w Lublinie, więc póki co zostawiłem temat, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ktoś z zainteresowanych osób coś zrobił w kierunku zorganizowania sali Smile

Warto się dowiedzieć w SP42 (Rycerska), SP46 (Biedronki), SP38 (Wołodyjowskiego), Gim7 (Krasińskiego) i LOIX (Struga) Smile
Jak byście coś organizowali to piłka nożna i kosz się pisze
Ja jestem zainteresowany pograniem w nogę. termin środa-super.
To może ktoś się odezwie i zbierze sie skład do pogrania Smile
Stron: 1 2