Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Chodel Mix
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Jak już kiedyś na ustawce wspominałem mam kolejną propozycję na całodzienny wypad. Tym razem na zachód województwa po kilku szlakach rowerowych i nie tylko znajdujących się w okolicach Chodla.
Trasa tutaj
Sieć szlaków powiatu lubelskiego tutaj
Ogólnie to wygląda tak, że wbijamy się na niebieski szlak doliny chodelki, później wpadamy na czarny kolejki wąskotorowej a tym do Kębła, gdzie biegnie czerwony pieszy do samiuśkiego Lublina. W kilometrach to około 140 (czyli cały dzień). Trasa miejscami bardzo piaszczysta ale za to bardzo urokliwa.
A fotki z poprzedniej takiej wyprawy do obejrzenia
tutaj
Co do terminu to nie podaję bo w tej chwili nie potrafię zaplanować coś konkretnego. Jeżeli ktoś ma ochotę to może się wg tych wskazówek wypuścić w trasę.
Ja koniecznie muszę tamtędy pojechać :!: :!: :!: :-o
ArtiArt napisał(a):(...)
Co do terminu to nie podaję bo w tej chwili nie potrafię zaplanować coś konkretnego. Jeżeli ktoś ma ochotę to może się wg tych wskazówek wypuścić w trasę.

Ja mam ochotę, ale za kimś się pociągnąć :mrgreen: . Więc czekam na termin i miejsce ustawki :-P
Jurek S napisał(a):Ja mam ochotę, ale za kimś się pociągnąć :mrgreen: . Więc czekam na termin i miejsce ustawki
To extra!!! Jedziemy!!! :-D
Nie ma problemu :mrgreen: , ja będę jechał pierwszy, możesz jechać za mną całą drogę Jurku, tylko..., żebyś mówił jak jechać :lol: :lol: :lol:
Bart napisał(a):To extra!!! Jedziemy!!! :-D
Nie ma problemu :mrgreen: , ja będę jechał pierwszy, możesz jechać za mną całą drogę Jurku, tylko..., żebyś mówił jak jechać :lol: :lol: :lol:

Ha, ha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jako się rzekło.
Jeżeli w najbliższą sobotę pogoda dopisze to jedziemy. Tempo spokojne. Dane kilka postów wyżej.

PS. Jurek zmieniaj plany i jadziem. :-D
Arturze! Nie teraz - jadę na maraton, a ten wyjazd chciałem koniecznie zaliczyć. Please.
Wieśko napisał(a):Arturze! Nie teraz - jadę na maraton, a ten wyjazd chciałem koniecznie zaliczyć. Please.

Artur, to teraz ja pospamuję :-D . Na Chodel jest trochę chętnych z maratonu. To może później :-P
Witam! a może dało by sie przesunąć tą wycieczkę na niedzielę 30.08 wtedy mogła by się dołączyć jeszcze jedna osoba a może nawet dwie.
i może nawet ja ;D bo budki, balonów, i innych atrakcji nie odpuszczę Tongue Apeluję o niedzielę :]
Stron: 1 2