Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: trenażer 300-400 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Czy mogłby mi ktoś doradzic trenażer w przedziale cenowym 300-400 zł. czy jest szansa ze bedzie w miarę cichy o przyzwoitej jakości? ew ile musze dołożyć żeby taki zakupic?
Ja mam Tacx Sirius i wcale nie jest cichy. Jak się dobrze rozkręci to wydaje dźwięk przelatującego samolotu Smile
[szosa, gładka mocno napompowana opona, maks obciążenie i prędkość]
Ja mam elite mag gel czy jakoś tak i ujdzie. TV da się przy nim oglądać a i sąsiedzi nie skarżyli się jeszcze. Materiał rolki jest ważny. W tej cenie szukałabym dobrej używki. Tak też zresztą zrobiłam ze swoim trenażerem ;-)
Też mam elite mag gel i nie narzekam na jego głośną pracę :-P
Najlepiej szukac cos z zelowa rolka. Przynajmniej nie szumi tak glosno i nie nagrzewa sie jak aluminium. Ja mam elita z seri crono i tam nacisk dostosowuje sie sam tzn pod waga uzytkownika. Najlepiej poszukac uzywki przeciez przez kilka sezonow nikt nie zajedzie trenazera. Czesto zdarza sie ,ze ktos sie napali ,ze bedzie jezdzil itp. a przejedzie sie ze 2 -3 razy i powie ale padaka nie wytrzymam 30 min z nudów.
ps.sory za brak polskich znakow. ;-)