Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 17.11.2012, godz.10.00, Pętla Abramowicka, Piotrkowska Góra
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wygląda na to, że uda mi się wyrwać od moich obowiązków więc proponuję coroczną przejażdżkę na Piotrkowską Górę. Ostatnio bardzo mało jeżdżę więc jest pełna gwarancja lajtowego tempa. :-D . Dystans od miejsca ustawki do tamy nad zalewem to ok. 50km. Będzie dużo terenu. Zapraszam. Mam nadzieję, że nic się nie zmieni ani u mnie, ani w pogodzie.
Właściwie muszę wrócić przed zmrokiem, ale na wszelki wypadek wziąć lampki.
Czuję że to będzie baaaardzo kameralna ustawka:-) Do jutra.
A skąd, na Fejsie zbiera się już spora grupa Wink
Ja może też dotrę, ale jak wybije godzina "0" to nie czekajcie, mogę się nie wyrobić.
[quote="mariox"]A skąd, na Fejsie zbiera się już spora grupa Wink
No właśnie zobaczyłem, że forum powoli przenosi się na fb. Fajnie, że kilka osób ze Świdnika jedzie oprócz mnie.
Irek napisał(a):No właśnie zobaczyłem, że forum powoli przenosi się na fb. Fajnie, że kilka osób ze Świdnika jedzie oprócz mnie.
Forum się moim zdaniem nie przeniosło na FB (chyba, że w innej tematyce, nierowerowej :mrgreenSmile. Jurek wrzucił i jak się okazuje miał rację. Bo tu nie ma chętnych. Ale jak mi się wydaje, tu mimo wszystko wrzucił najpierw Wink
Może spotkam Was przy tamie, bo ja to dopiero koło południa się wygrzebię z domu. Na razie nie mam na czym jechać- po ostatniej wyprawie i myciu roweru pół spinki wyleciało mi za balkon (szukałam już!) i nie mam jak go spiąć :lol:
No wiem że się nie przeniosło, ale to chyba pierwsze takie wydarzenie na fb, przynajmniej sobie nie przypominam.
Trochę jestem zacofany pod kątem FB ..podrzuci ktoś linka związanego z jutrzejszą wycieczką ?
Iron79 napisał(a):Trochę jestem zacofany pod kątem FB ..podrzuci ktoś linka związanego z jutrzejszą wycieczką ?
https://www.facebook.com/events/247118062082493/
kasiafor1488 napisał(a):
Iron79 napisał(a):Trochę jestem zacofany pod kątem FB ..podrzuci ktoś linka związanego z jutrzejszą wycieczką ?
https://www.facebook.com/events/247118062082493/

Dzięki ;-)
Stron: 1 2