Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pisanie postów na forum jako gość
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wnioskuję o zablokowanie tej możliwości.
1. Pojawia się coraz więcej postów od botów(wiem, że admini czyszczą, ale przyjdzie czas, kiedy forum rozwinie się jeszcze bardziej i już nie nadążycie i itak trzeba będzie to zrobić, więc po co teraz marnować Wasz czas..)
2. No dzisiaj mnie ten Pan kierowca autowozu rozdrażnił po prostu, a tak to może by mu się nie chciało rejestrować żeby pospamować i się powyżywać..
Wiem, że Maciek obserwuje co się dzieje na forum więc może zadziała :-D
wyjściem jest także ustawienie we właściwościach forum, że w ogóle czytać posty a właściwie oglądać w ogóle zawartość forum, mogą tylko zarejestrowani...

po wejściu na forum byłaby tylko informacja
Dostęp do tej części forum wymaga zalogowania się.
Oglądać niech mogą wszyscy wszystko, ale pisać, niech piszą zarejestrowani.
Precz z anonimami! :-)
No cóż tez jestem za wymuszeniem rejestracji jeżeli chce się pisać na forum, przeglądać mogą wszyscy to mnie nie rusza.
qavtan napisał(a):Oglądać niech mogą wszyscy wszystko, ale pisać, niech piszą zarejestrowani.
Popieram.
Niech sobie czytają, niektórzy zanim się zarejestrują muszą zobaczyć, czy warto to zrobić.
Jak odetniemy mozliwość czytania to wielu ciekawych ludzi się nie zarejestruje, bo pomyśli że to kolejne jakieś forum niczym, się nie różniące od pozostałych.
Jeżeli ktoś zbiera podpisy pod tym pomysłem, to ja się podpisuję...
Mój głos: każdy powinien móc czytać, bo niby jak miałby być zachęcony do brania udziału w dyskusji, ale niech się zarejestruje jeśli chce pisać.
Nie zależy nam na udziale anonimowych frustratów, którzy będą tylko żale wylewać, ale na osobach, którzy wniosą coś konstruktywnego.
Jak rozumiem było tu wesoło. Sądząc po tym, co widziałem, jakiś kierowca bombowca dał czadu. Zresztą nadal są jakieś dziwne posty Użytkownika Ulic w temacie Bike Parku.
Czyżby efekt uboczny promocji RL Confusedhock: ?

Niech każdy, kto chce czyta sobie do woli, to co tu wypisujemy, ale uważam, że możliwość wypowiadania się jako gość to nieporozumienie. Frustraci chodzą po świecie, a wraz ze wzrostem popularności RL będą tu trafiali - jak wszędzie, gdzie nie trzeba się logować dla dodania komentarza.
Jest problem z tym, żeby wprowadzić pisanie postów tylko dla zarejestrowanych, ponieważ w opcjach forum po zaznaczeniu tej możliwości po chwili odznacza się ona z powrotem wow. Już po założeniu forum próbowałem to zrobić, ale nie dało rady, nie wiem ocb, Maciek i Paweł też nie czają o co chodzi. Próbowałem to ustawić poprzez IE i FF, ale efekt ten sam. Dopóki nie wykombinujemy co jest nie tak to trzeba będzie usuwać takie posty. Innej opcji na razie nie ma. Sorki za to zamieszanie.

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2