Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: To nie jest kraj dla pedałów ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://jakzyc.eu/2012/11/14/jak-byc-pie ... owerzysta/

Warning: Zawiera zdjęcie hipstera, dwóch skąpo ubranych dziewcząt, brzydkie słowa oraz dużą dawkę humoru wymieszanego z sarkazmem. Jeśli nie jesteś miłośnikiem piękna, jesteś drętwym nudziarzem oraz brakuje Ci dystansu idź lepiej tropić kolejne spiski zamiast klikać w ten link Wink
KermitOZ napisał(a):Jeśli nie jesteś miłośnikiem piękna, jesteś drętwym nudziarzem oraz brakuje Ci dystansu idź lepiej tropić kolejne spiski zamiast klikać w ten link Wink

Serdecznie Witam,
kompletnie w/w opis nie pasuje do mnie, więc kliknąłem linka i prawdę powiedziawszy, zdegustowałem się...

Liczyłem na zdecydowanie więcej..., być może, moja w tym wina, zbytnio - napaliłem się.


Serdecznie żegnam.
KermitOZ napisał(a):(...)
... jesteś drętwym nudziarzem oraz brakuje Ci dystansu idź lepiej tropić kolejne spiski zamiast klikać w ten link Wink

I chociaż niektórzy chcieliby mi przypiąć taką łatkę ;-) to jednak kliknąłem w ten link (i pewnie niejeden i niejedna kliknęli) i nawet się rozbawiłem. Na szczęście autor używał z zasady normalnych przecinków z rzadka okraszając swoje wywody mocniejszym słowem więc nie raniło to zbytnio moich oczu. Ale jest inny plus ;-) . Znalazłem tam artykuł "Jak być dobrym ateistą". Nie podaję linka bo to nie w temacie, kto będzie chciał to sobie znajdzie.

maYkel

Ale to słabe jest. Co autor właściwie chciał przekazać?

Edit: dopiero zauważyłem że to nie jest tekst dla drętwych nudziarzy - w takim razie potraktujmy mój głos jako niebyły...

felek

KermitOZ napisał(a):jesteś drętwym nudziarzem oraz brakuje Ci dystansu idź lepiej tropić kolejne spiski zamiast klikać w ten link

Ja nie „klikłem” bo jestem drętwy i brak mi dystansu . Ciekawi mnie natomiast skąd ta zmiana u pana ex-prezesa z nadętego bufona na takiego wyluzowanego gościa z dystansem do siebie i otoczenia?
Jakież to wydarzenie wpłynęło na tę metamorfozę, a może był to proces stopniowy :?:

A może to tylko taka PR-owska zagrywka w celu ocieplenia wizerunku i zbijania kapitału? :->
W końcu zawsze się znajdą tacy którzy to łykną...
Bycie wyluzowanym jest dziś bardziej opłacalne? 8-)

Jak to wizerunek kreowany w mediach/internecie może się różnić od rzeczywistości…

Nie myślałeś może Grzesiu o karierze politycznej? W końcu kolarskiej już nie zrobisz więc trzeba będzie poszukać innej branży ;-) Myślę, że miałbyś duże szanse zaistnieć, masz już niezłe doświadczenie w rozsiewaniu demagogii i przeinaczania rzeczywistości na swoją korzyść. Naprawdę należałoby się poważnie zastanowić Idea
Aaaaaaaaaaaaaa Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin O fak Big Grin Feeluś dostajesz ode mnie dużego BANAna Big Grin

JA SIĘ PYTAM! Gdzie jest przycisk "Lubię to"?

A w temacie to powiem, że link też wywołał u mnie mały uśmiech Wink
Nie mam pojęcia co chciał osiągnąć autor tego "wynalazku". Dziwię się Grześkiwi, że wrzuca taką szmirę na forum. Dla więkrzości z nas jazda na rowerze jest sposobem na życie a ten artykuł jest żenujący.
Kermit nie oceniaj ludzi a nie będziesz oceniany :-D