Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Dodatkowe zajęcia, warsztaty, szkolenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, poszukuję zajęć dodatkowych w lublinie. Mam dużo wolnego czasu i już nawet nie chce mi się nudzić... Chętnir porobiłbym coś konstruktywnego, ale też żeby na to fortuny nie wydawać... Jeżeli znacie jakieś zajęcia gdzie nie trzeba dużo płacić, a można ciekawie spędzić czas, poznać nowych ludzi i zdobyć nowe umiejętności to chętnie z takowych skorzystam.... Tylko w trakcie sesji będę zajęty, semestr letni to też luz, teraz mam 16 godz/tyg, a w 2 dojdzie mi tylko 1 godzina więcej....

W grę wchodzi praktycznie wszystko, od chórów i scholi kościelnych przez sporty, nauki tańca, języka, wolontariat aż do sportów kontaktowych.

Chodzi o to żeby było w miarę tanio.. Może ktoś coś robi i szuka kompana, może ktoś wie że coś się dzieje, może ktoś coś ćwiczy sam, a wolałby z kimś, jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Teraz ćwiczę trochę na siłowni i chciałem zapisać się na siatkę z RL'em.

Do tego gram trochę na gitarze klasycznej - jeśli ktoś gra możemy zrobić razem jakiś projekt, lub jeśli ktoś chce się pouczyć - chętnie pomogę Smile
Czyli mamy ci zorganizować wolny czas hmm....
Ja mam do napisania pracę więc możesz mi pomóc.
Zbliżają się święta więc trzeba zabrać się za porządki to też pochłonie dużo czasu. :-D Oba zajęcia komletnie za free więc chyba dobra oferta.
Jak mi tak się nudziło, to znalazłem sobie dziewczynę ;-)
Matisek19 napisał(a):Chodzi o to żeby było w miarę tanio..
Rado napisał(a):Jak mi tak się nudziło, to znalazłem sobie dziewczynę ;-)
Hmm, Rado, chyba czegoś nie doczytałeś Wink

Kręć kolego kilometry, na wiosnę będzie jak znalazł Wink