Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Wywiad z Jarońskim i Wyrzykowskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Polecam wywiad z najlepszymi polskimi komentatorami sportowymi - Jarońskim i Wyrzykowskim. Nie tylko o kolarstwie i biathlonie, przede wszystkim o poziomie dzisiejszego dziennikarstwa: http://natemat.pl/43577,tomasz-jaronski-...amy-wywiad.
Nie sądzę ,że najlepszymi ,lepsze stwierdzenie byłoby ,że jedyni komentatorzy kolarstwa w Polsce ,no jeszcze oprócz Probosza i kilku epizodycznych(np. Darek Baranowski). Niestety Oni nie mają porównania np. z włoskimi komentatorami, bo w ich relacjach praktycznie jest brak jakichkolwiek emocji a to komentator powinien nam dostarczyć.
wegoR napisał(a):Nie sądzę ,że najlepszymi ,lepsze stwierdzenie byłoby ,że jedyni komentatorzy kolarstwa w Polsce ,no jeszcze oprócz Probosza i kilku epizodycznych(np. Darek Baranowski).
Po pierwsze nie chodziło mi o samo kolarstwo (poza tym komentują jeszcze biathlon), ale w ogóle jeśli chodzi o sport najlepsi. Po drugie zdecyduj się, w końcu są jedyni, czy nie są jedyni? Tongue

wegoR napisał(a):Niestety Oni nie mają porównania np. z włoskimi komentatorami, bo w ich relacjach praktycznie jest brak jakichkolwiek emocji a to komentator powinien nam dostarczyć.
Jeden woli słuchać krzyków, inny inteligentnej rozmowy Wink
Ja myślałam, że emocji to mają dostarczać zawodnicy, nie komentatorzy :-P

A komentowanie obu panów bardzo lubię :-D
Również lubię słuchać obydwu Panów,ale czasami plotą takie banialuki,że boki zrywać.
Przypomina mi się relacja z Wyścigu Pokoju:"Staszek Szozda cudowne dziecko dwóch pedałów".
JuraS napisał(a):"Staszek Szozda cudowne dziecko dwóch pedałów"
To raczej nie oni, prędzej Bohdan Tomaszewski, ale i co do tego zdania są podzielone Wink
To napewno nie oni,ale tak mi się przypomniało jako klasyka gatunku. :lol:
KermitOZ napisał(a):Polecam wywiad z najlepszymi polskimi komentatorami sportowymi
Jest Smokowski, Twarowski i Laskowski? Nie ma? To nie ma tu najlepszych komentatorów sportowych :-P
mariox napisał(a):Jest Smokowski, Twarowski i Laskowski? Nie ma? To nie ma tu najlepszych komentatorów sportowych

Sprawdziłem - piłka nożna, nawet z wyłączonym dźwiękiem nie da się na to paczeć :-P
KermitOZ napisał(a):Jeden woli słuchać krzyków, inny inteligentnej rozmowy Wink

Stawiam na emocje, sport to nie Rozmowy niedokończone w RM.
Choć w tym drugim również są emocje.

http://youtu.be/GKxGt2BzGR8

Ja jeszcze ze swej strony dodam Jurasa i Janisza.
Stron: 1 2