Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Rowerowy Śledzik, Brama Krakowska, 23.12.2012, 19:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Czasami mam wrażenie, że niektórym demokracja nie służy. ;-)

Decyzja zapadła. Data i czas spotkania pozostaje bez zmian (23.12, 19:00). Miejsce spotkania zostaje przeniesione pod Bramę Krakowską. Miejscówkę wybierzemy wspólnie w zależności od ilości obecnych osób. Do zobaczenia jutro wieczorem!

BTW Jak zdążę to i w Księżycowej się pojawię ale niestety dopiero o 16:00 mam pociąg do Lublina więc różnie może być.
Maciek[NP] napisał(a):Miejsce spotkania zostaje przeniesione pod Bramę Krakowską.
Jedynie słuszna i prawdziwa decyzja, z Lublina Wink CU!
Mnie jednak niestety nie będzie ;/
ja się dołączę nad zalewem miejsce to samo co rok temu?? tzn tereny graff mariny pod wiatą?
Człeniu hamuj piętą :!:


Nie czytasz uważnie, trzeba śledzik cały wątek, czytanie po łebkach niejednego już zgubiło....
he he no nie moge no :-D
Tak się kończy czytanie postów po nickach Smile Do zobaczenia pod Bramą Smile
przeczytałem wszystkie posty, jeśli będziecie jechali nad zalew to się tam spotkamy, jeśli bedzie inne miejsce to nie dojadę, a pytałem sie o marinę bo jesli zdecydujecie się na zalew to moze będzie inne miejsce.
pierwsza ;-) jeszcze raz wszystkiego najlepszego na święta i dzięki wszystkim zgromadzonym fajno było się spotkać, pogadać :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4