Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: konkurs ofert w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Zarząd Województwa Lubelskiego w Lublinie ogłasza otwarty konkurs ofert
na realizację zadań publicznych w dziedzinie turystyki i krajoznawstwa w roku 2013
i zaprasza do składania ofert.

I. Rodzaje zadań w zakresie turystyki i krajoznawstwa:

1) Wydawanie niekomercyjnych publikacji poruszających problematykę turystyki
i krajoznawstwa na Lubelszczyźnie i promujących walory turystyczne województwa lubelskiego - 15 000,00 zł

2) Szkolenie i doskonalenie społecznych kadr dla turystyki – 10 000,00 zł

3) Wytyczanie nowych oraz utrzymanie istniejących szlaków turystycznych
w województwie lubelskim
– 10 000,00 zł

4) organizowanie na terenie województwa lubelskiego imprez turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej, konnej, motorowej i narciarskiej o charakterze wojewódzkim
i ogólnopolskim – 47 000,00 zł

5) Wspieranie korzystania z walorów turystycznych województwa lubelskiego przez osoby niepełnosprawne – 20 000,00 zł

6) Promocja regionu poprzez udział w imprezach turystyki kwalifikowanej o charakterze wojewódzkim i ogólnopolskim – 8000,00 zł

7) Promocja regionu poprzez świadczenie nieodpłatnej informacji turystycznej – 10 000,00 zł

Szczegóły: http://www.lubelskie.pl/?pid=154&mode=n ... s=35564&p=
Pozwoliłem sobie przenieść ten temat do tego działu bo to jak najbardziej sprawa stowarzyszenia. Tzn dobrze by było gdyby była sprawą stowarzyszenia, a jeszcze konkretniej dobrze by było gdyby znalazły się osoby, które podchwyciłyby ten temat. Właśnie po to min powołano stowarzyszenie aby można było uczestniczyć w takich projektach.
Dobrze Rado, że wytłuściłeś te punkty bo własnie w nich moglibyśmy się odnaleźć. To wezwanie nie tylko dla stowarzyszonych. Jeżeli ktoś ma pomysł, który chciałby realizować to mógłby to zrobić przez stowarzyszenie. Zapraszam więc chętnych do działania. :-D
Nie chce się wychylać, ale może poczekać, bo jak się zarząd zmieni ?? Może będę pisał coś dla siebie (LTK) mogę pomóc.
Kuba, czekać nie można: "Termin składania ofert na zadania upływa dnia 31 stycznia 2013 roku." A jeśli nawet Zarząd się zmieni, to co ?? Stowarzyszenie i tak pozostanie Stowarzyszeniem ...
Jakub.P napisał(a):Nie chce się wychylać, ale może poczekać, bo jak się zarząd zmieni ?? Może będę pisał coś dla siebie (LTK) mogę pomóc.

Kuba, sam napisałeś na FB "Czas na zmiany Smile Oczywiście na lepsze Smile" :lol:
Ale jak napisał Rado, ważne jest stowarzyszenie. "Zrób też coś i Ty dla... stowarzyszenia" :-D
Jeśli myślisz o zarządzie to raczej się nie dam namówić Big Grin
Jakub.P napisał(a):Jeśli myślisz o zarządzie to raczej się nie dam namówić Big Grin

Nie Kuba, to nie w tym kontekście :-D . Ale coś dużo deklaracji składasz przed ty Walnym. :-P
A tak na poważnie myślałem o twojej deklaracji co do pomocy przy pisaniu projektów.
Trzeba byłoby się zapoznać z dokumentacja konkursową. Kiedyś oglądałem podobny projekt i muszę stwierdzić, że rozmiar papierkologii mógł przerazić. Moim zdaniem miesiąc to bardzo mało czasu na coś takiego. Konieczne byłoby ustalenie, co w ogóle chcemy sfinansować. Bez spotkania się pewnie nie obejdzie.
Jeśli trzeba będzie, mogę wziąć udział. Parę projektów (wprawdzie o innym charakterze, ale zawsze) zdarzyło mi się popełnić Wink
PS. Kuba, skonfrontuj termin składania wniosków z możliwym terminem wyboru nowego/starego Zarządu Wink. Mnie tam obecny Zarząd szczerze mówiąc nie przeszkadza :lol:
mariox napisał(a):Kiedyś oglądałem podobny projekt i muszę stwierdzić, że rozmiar papierkologii mógł przerazić.
na stronie z linku w pierwszym poście znajduje się wzór takiego dokumentu ofertowego
ma on 10 stron więc nie jest tragicznie

ale nawet z pobieżnego przejrzenia w/w dokumentu wnioskuję, że trzeba dość dokładnie określić się w zakresie organizowanej imprezy z uwzględnieniem kosztów i finansowania
Tak naprawdę trzeba mieć pomysł, sposób realizacji (tutaj trzeba mieć rozeznanie o kosztach usług i towarów potrzebnych do realizacji projektu) i osoby, które będą to realizowały. Samo napisanie nie jest aż tak trudne chociaż trzeba uważać na przecinki :-D
Stron: 1 2 3 4 5