Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 15.08.2009 - godz. 9.00 LKJ-Bocznymi asfaltami do Kozłówki!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ja mam i to wielką! :-D
hej :mrgreen:
bocznymi - tzn. aleją lipową /m.in./,a potem to już w las Kozłowiecki??
o której planujesz powrót ??
Pozdrawiam
Mariusz
kola napisał(a):Tak, wyjazd z miasta przez Choiny, za aleją lipową odbilibyśmy w prawo na Niemce, tu maleńki kawałek (3 km) krajową 19, przed wiaduktem (tam gdzie się wczoraj TIR z arbuzami wywalił :-) ) wjedziemy w Lasy Kozłowieckie i do samej Kozłówki dojedziemy asfaltem.
- można tak pojechać aby w ogóle nie jechać tą 19-tką i też będzie fajny asfalt :mrgreen: ale nie będe wchodził Kierownikowi w paradę , pytałem na którą wrócimy ??? - tak orientacyjnie.
Mariusz

felek

Ja mam ochotę :-) będę
To i ja się piszę. Tylko dlaczego tak rano? Czyżbyście chcieli jeszcze coś wieczorem wykręcić? :mrgreen:
Też się pojawię, dość wcześnie wyjazd ale niech będzie wcześniej wstanę i pojadę z wami. ;-)
Też będę :-)
Piszę się i ja ;-)
kola napisał(a):Tak, wyjazd z miasta przez Choiny, za aleją lipową odbilibyśmy w prawo na Niemce, tu maleńki kawałek (3 km) krajową 19, przed wiaduktem (tam gdzie się wczoraj TIR z arbuzami wywalił :-) ) wjedziemy w Lasy Kozłowieckie i do samej Kozłówki dojedziemy asfaltem.

Kola, jak będziecie jechać od LKJ. Czy mogę ustawić się np. na ścieżce przy Dworku Grafa?
He he. Z kolegą z pracy ustawiłem się jutro na przejażdżkę. Przychodzę z pracy patrzę, a tu ustawka w tym samym kierunku :-) Ale my to jedziemy prawdziwym lajtem (prawdziwym !!!).
Więc chyba zrobię konkurencyjną ustawkę :mrgreen:
Stron: 1 2 3