Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 28.12.2012 GRUDNIOWA MASA KRYTYCZNA Plac LITEWSKI GODZ 18:00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Przydałaby się jakaś trasa Smile
Może tak? Smile
Dobra Trasa Smile
Może z racji grudnia będą jakieś ekstra kolorowe oświetlenia + mikołaje?
Ja niestety nie wiem jak się wyrobię bo akurat tego dnia mam kolędę.
Ja przyjade
Proponuje zaczepic o ulicę Bursztynową. Oseidle typowo młode, często tam bywam, w sezonie jest dośc spore zainteresowanie rowerami,bo i warunki tam są. Myślę, że warto zapromowac tam nasza masę Smile
Do zobaczenia już niebawem na Litewskim Smile
dzięki za grudniowo - maratonową masę krytyczną moim jakże skromnym zdaniem zbyt mocne tempo, grupa się urywała na głębokiej odłączyły się dwie osoby bo nie wytrzymały ja się przyznam umordowałam na miasteczku akademickim i po co i na co tak gnać ja się pytam???

do zobaczenia na styczniowej masie krytycznej
Pozdrawiam
zimno było ;-) a poza tym trzeba było uciekać od... 'ona tańczy dla mnie' :mrgreen:

s.
Dzięki za dziś. Niestety ciężko to nazwać Masą - grupa prowadząca jechała za szybko i mieliśmy duże luki na trasie. Następnym razem możemy jechać 10km/h i będzie git - a nie rwać pod Sowińskiego 15km/h.
Slv - nie dam Ci uciec:
http://www.youtube.com/watch?v=JvxG3zl_WhU

Pozdrawiam!
Bardzo żałuję że nie było naszego forumowego kolegi kermita.
Całe szczęście że miałem dobrze naładowany telefon. Ostatnia masa w tym roku, musiała być nieco inna Smile. Szkoda że, nikt nie chciał ze mną śpiewać. Co jedynie to piesi.. Undecided
Stron: 1 2