Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 30.12.2012, godz. 10.00, Lukoil Jana Pawła II
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jeżeli nic się na gorsze w pogodzie nie zmieni proponuję spokojną przejażdżkę tak ok.50km. Głównie szosa, trochę szutru i ew. jakiś łącznik terenowy. Pojedziemy przez Węglinek, lotnisko Radawiec, Palikije, Miłocin, Moszenki, Sieprawice, Dąbrowica. Stąd jak kto woli. Ja raczej pojadę do Nałęczowskiej i później Głęboką. Oczywiście można też pojechać do skansenu, nikt się już tutaj nie zgubi. Tak na zupełnie wszelki wypadek wziąć lampki, ale zdecydowanie (mimo ultra lajtowego tempa) planuję powrót przed zachodem słońca.
Myślę, że dam radę. Czy jest możliwość wcześniejszego wyjazdu o godzinkę?
Jeżeli chodzi o mnie to nie ma problemu. Ale z praktyki wiem, że dla potencjalnych uczestników wcześniejsze godziny w sobotę czy niedzielę są zaporowe :lol: . Do soboty jeszcze trochę czasu więc możemy jeszcze dogadać godzinę.
Judaas dobrze prawi ;-) 10:30 to trochę za późno... 9:30, albo przynajmniej max. 10:00 ?
Mobilki, Mobilki życzę szerokości i przyczepności oraz zero błota Smile Czekam relację Smile
Pamiętajcie o marginesie dla większych od was :!:
Dobrze, to krakowskim targiem ustawka na 10.00. W tytule też zmienione.

Bart napisał(a):Pamiętajcie o marginesie dla większych od was :!:

Bart, Nie wiem o jakich marginesach piszesz, ale czy to przez święta? ;-)
A tak na marginesie proszę o punktualne przybycie. Jakieś małe kilka stopni mrozu się szykuje więc żebyśmy nie przymarzli do ustawki :-P
To ja już pastuję SPD-y Wink
Zastanawiam się czy nie przełożyć na niedzielę. Na sobotę wg meteo ma być od -10 do -6 C. Trochę dużo jak na dłuższy wyjazd. Na niedzielę prognozują od -4 do -1 C. Jeżeli do wieczora prognozy będą się potwierdzać to skłaniam się do wyjazdu w niedzielę.
Jak niedziela, to beze mnie.
Ale jakby ktoś się zdecydował na sobotę, to będę pod Łukoilem o 10.00. Kierunek do ustalenia na miejscu. Odjazd punktualnie.
Stron: 1 2 3 4