Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Cześć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Mam na imię Karolina lat 28. Mieszkam w Turce. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie powrót do starych dobrych czasów kiedy całym rokiem dojeżdżałam na zajęcia rowerem. Niestety mój stary rower górski został przejęty przez członków rodziny i poważnie myślę o zakupie nowego. Chciałabym wreszcie wybrać się na masę krytyczną i zacząć się ruszać na co dzień. Będę miała sporo pytań więc liczę na życzliwość forumowiczów Smile
Jakub.P wita Wink Karolinę.Annę Smile
Aga84 Wita :-D
Witaj Karolina.Anna :-)
Rower to dobry sposób spędzania wolnego czasu i fajnie, że chcesz do niego wrócić :-)
Zapraszamy w takim razie na wspólne jeżdżenie i na MK.
Witaj Karolino Anno :-D . O jakich to starych czasach piszesz kiedy wszystko przed Tobą :-)
Masy Krytyczne dobra rzecz, ale wycieczki rekreacyjne jeszcze bardziej ;-)
Zapraszamy.
Czołem!

Podejrzyj sobie może strony z zachodniej europy a propos Cycle Chic. Z Turki masz prostą drogę w sumie bez podjazdów, więc nawet przerzutki nie będą potrzebne (co może być ważne przy konserwacji roweru w zimie).

Pozdrawiam i zachęcam do czytania książek :]
Hejka :-)
Ano owszem Jurku S. wszystko jeszcze przede mną, na ten rok duże plany więc trzeba się wziąć za siebie. A wycieczek na pewno sobie nie odmówię jak tylko będę już miała rowerek Smile

qavtan, stronę Cycle Chic już widziałam, bardzo inspirująca Smile
Witaj Smile

qavtan napisał(a):Z Turki masz prostą drogę w sumie bez podjazdów, więc nawet przerzutki nie będą potrzebne
Ta Turka, którą kojarzę nie pasuje do Twojego opisu Kaftan! Zdecydowanie!

Dziewczyno, zapomnij o rowerze bez przerzutek, to nie na Lublin a już na pewno nie na dojazdy do pracy!

Karolina.Anna napisał(a):qavtan, stronę Cycle Chic już widziałam, bardzo inspirująca Smile
Dzięki Wink

PS. Gdzie jest Grzenio? Big Grin
Witam nową koleżankę ;-)

@Kermit - a bo Ty niby byłeś kiedykolwiek w Turce? :lol:
Stron: 1 2 3