Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Przewodnik po szlakach rowerowych Lubelszczyzny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na stronie Urzędu Marszałkowskiego znalazłem takie coś: http://www.lubelskie.pl/img/userfiles/f ... owy_PL.pdf
W sumie mapki szlaków słabiutkie, ale za to przystępne opisy, no i oczywiście spis imprez i organizacji rowerowych woj. lubelskiego.
Panowie jeśli kogoś interesuje wersja drukowana (bezpłatna) to dzwońcie do UM do Pani Anny Pietruszka z Wydziału Promocji. Mi oprócz ww przewodnika wysłała różne mapki Lubelszczyzny z drogami i szlakami. Przemiła osóbka.
cocolino napisał(a):Panowie jeśli
A Paniom zabronisz? :mrgreen:
Ale skoro Panowie maja szanse, to może wrzuciłbyś nam (na priv) jakiś kontakt do tej osoby, żeby łatwiej było ją znaleźć.

radzik

Na szczęście kontrola rodzicielska nie obejmuje stron urzędu miasta:

Imię i Nazwisko
Anna Pietruszka

Stanowisko
główny specjalista ds. turystyki

Okres obejmowania stanowiska
1999-01-01 -

Godziny przyjęć i nr pokoju


Nr Pokoju: 710
Nr faxu: 081 44 16 790

Nr telefonu: 081 44 16 787

Nr wewnętrzny: 787

email: <!-- e --><a href="mailto:anna.pietruszka@lubelskie.pl">anna.pietruszka@lubelskie.pl</a><!-- e -->

Zakres obowiązków


turystyka, promocja turystyczna

P.S. warto się fatygować po papierzaste wersje?:> :roll:
mariox napisał(a):
cocolino napisał(a):Panowie jeśli
A Paniom zabronisz? :mrgreen:
Ale skoro Panowie maja szanse, to może wrzuciłbyś nam (na priv) jakiś kontakt do tej osoby, żeby łatwiej było ją znaleźć.

No gdzież bym śmiał. Co za fo pa z mojej strony, oczywiście płeć piękną również zapraszam do kontaktu z UM a jeszcze bardziej na rowerek !
Radzik wydaje mi się, że warto, przy najmniej dla mnie. Zdecydowanie wolę czytać przeróżne rzeczy w tradycyjnej papierowej formie. Oczywiście można pofatygować się osobiście. Ul. Lubomelska 1.

radzik

źle się wyraziłemSmile chodziło mi o merytoryczną treść przewodnika + "różne mapki Lubelszczyzny z drogami i szlakami", które ta Pani Ci wysłałaSmile Niestety w pdfie mi ten informator nie hula, a ostatnie broszurki z UM ze szlakami powiatu świdnickiego były bardzo przyjemneSmile Wiadomo, że papierową zawsze warto mieć ze sobąSmile

Pozdrawiam
radzikSmile
radzik napisał(a):P.S. warto się fatygować po papierzaste wersje?:>
No jak nie warto? A nie pamiętasz, jak nam Rafik przytaszczył całą kopę przewodników po Powiecie Świdnickim i jak potem eksplorowaliśmy trasy "ekstremalne" z tego przewodnika? :mrgreen:
Bierzcie, bierzcie :-> Będą później dobre ustawki ;-)

radzik

mariox, narobiłeś mi smaka!

chyba się przejdę na Lubomelską w następnym tygodniu, a Ty Mariox szykuj się na ekstremalną wycieczkę już;d
Dzisiaj odwiedziłem Centrum Promocji Woj. Lubelskiego na Krakowskim Przedmieściu 41 i takie oto gifty otrzymałem:
[Obrazek: DSC08565.JPG]

[Obrazek: DSC08561.JPG]

Na rowerową majówkę w sam raz Smile

PS. Centrum czynne od 10.00 do godz. 17.00 na tygodniu, a w weekendy nie wiem ...
Stron: 1 2