Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 19.01, g. 18 Slajdowisko Austria, Węgry, rowery i sakwy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam na kolejne slajdowisko. Piotr Lutomski (forumowicz Crossway) oraz Paweł Wójcik zaprezentują swoją rowerową wyprawę sakwiarską z 2009 roku, podczas której odwiedzili Wiedeń, Budapeszt, jezioro Balaton, a także Stolicę Słowacji - Bratysławę. Jeśli ktoś chce posłuchać i zobaczyć jak wygląda podróżowanie rowerem i rozbijanie namiotów "na dziko" w tej części Europy to nie może go zabraknąć 19 stycznia w Księżycowej Smile

Sobota, 19 stycznia 2013, godz. 18
Pub "Księżycowa" (ul. Księżycowa 2)
Wstęp wolny!

[Obrazek: Slajdowis_xwanpee.jpg]
Witam!
Mam sugestię do ew. przyszłych slajdowisk.
Konkretnie by "obciąć" niskie tony we wzmacniaczu bądź w mikserze (400Hz i mniej) mają tam mikrofon pełno zakresowy i strasznie męczy ucho tym dudnieniem i buczeniem.
Zapewniam, że będzie się dużo lepiej słuchało i słyszało na całej sali.

Druga sprawa
We wrześniu tego roku byłem z moją dziewczyną na wyprawie rowerowej po Krymie 16 dni.
Mam sporo ciekawych zdjęć i opowiadać też jest o czym.
Jakby było zainteresowanie to mogę (możemy) tą wyprawę opowiedzieć w formie właśnie slajdowiska.
Wiem, że już kiedyś było slajdowisko o Krymie i nie wiem czy jest sens powtarzać ten rejon świata, także zdecydujcie sami.

http://imgur.com/zi8pE6O

Pozdrawiam
Hej

Z tym mikrofonem to rzeczywiście tym razem wyszło średnio, postaram się tego pilnować na następnych slajdowiskach Smile

Co do Krymu to właśnie jak sam zauważyłeś było już slajdowisko w poprzednim sezonie i chętniej bym widział jakieś inne rejony świata Smile Ale to już też na kolejny sezon, bo teraz już wszystkie terminy są zaklepane Smile Odezwij się jesienią, może w międzyczasie zaliczysz jakieś inne ciekawe miejsce i wtedy się umówimy, bardzo fajnie, że zgłaszają się kolejni chętni Smile

BTW: jeszcze raz dziękuję Piotrkowi i Pawłowi za wczorajszą prezentację, było widać, że się przygotowaliście, tym bardziej szkoda, że było tak krótko Smile

Pozdrower
Grzesiek
Kurde ja to miałem pecha, najpierw przyjechałem na slajdy tydzień za wcześnie wtedy co taka śnieżyca była (porąbały mi się daty hehe) a teraz nie dałem rady na zdjęcia Piotrka Sad

KruQ - wrzuciłbyś gdzieś swoje zdjęcia w neta, bo na rosjapl też nie wrzucałeś Wink
Również jeszcze raz dziękuję wszystkim za przybycie. No niestety wyszło krótko, ale nie było sensu wrzucać słabych jakościowo, czy też krajobrazowo zdjęć. Było to nasze pierwsze slajdowisko, także w przyszłości może będzie lepiej, ciekawiej i więcejWink
Olek - może jeszcze kiedyś będzie okazja ;-)
Aleksander W napisał(a):Kurde ja to miałem pecha, najpierw przyjechałem na slajdy tydzień za wcześnie wtedy co taka śnieżyca była (porąbały mi się daty hehe) a teraz nie dałem rady na zdjęcia Piotrka Sad

KruQ - wrzuciłbyś gdzieś swoje zdjęcia w neta, bo na rosjapl też nie wrzucałeś Wink

do końca stycznia na pewno wrzucę na jakąś Piacase, dam znać...