Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: rowertour-com z allegro
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdyby ktoś z Was wpadł na pomysł kupienia czegokolwiek w sklepie: rowertour-com z allegro (http://rowertour.com) to odradzam.... już tydzień wysyłają mi paczkę (kurier) i nie są w stanie podać numeru przesyłki...

Jeżeli zależy Wam na czasie to...

s.
To już nie pierwszy raz, że słyszę jak rowertour daje ciała. Kiedyś to była solidna firma ...
dopiero teraz rzucił mi się ten wątek w oczy.
Kupiłam u nich w czwartek trochę narzędzi, w piątek wysłali, dzisiaj (sobota) kurier dostarczył.
Albo ja miałam szczęście, albo inni pecha.
Ja kupowałem oststnio buty tez nie było problemu relizacja zamówienia od momentu zlozeni do dostarczenia trwała 3 dni robocze ale przed zakupem czytalam wiel negatywnych opinii np. na Opineo.pl. Maja kuszaco niskie ceny ale przy zakupie przez sklep internetowy nie allegro.
Ostatnio parę rzeczy nabyłem u nich drogą kupna bezpośrednio z rowertour i bez zastrzeżeń.
Kontakt telefoniczny też O.K.
Nawet polecam.

Pozdr.
M...
No właśnie miałem kupić u nich nowy łańcuch. Zaryzykuję chyba. Nie spieszy mi się. Dam znać po zakupie co i jak poszło.

Pozdro.
Dałem im drugą szansę... Zamówiłem kilka rzeczy w tym 2 sztuki opasek... zamiast 2 sztuk dostałem 1... :lol: oczywiście brakującą sztukę dosłali ;-)