Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako świeżak witam wszystkich bardzo serdecznie

Wczorajsze slajdowisko skłoniło mnie do tego aby się tu zarejestrować. Było sporo ludzi, zakładając że tylko połowa jeździ więcej niż nad zalew, daje to spory potencjał.

Co do slajdowiska całkiem ciekawe. Nie wiedziałem że na sąsiedniej ulicy mieszka gość o takich rowerowych ambicjach ;-) Mam tu na myśli Pawła.

Jeśli chodzi o moje rowerowe dokonania...głównie po woj. lubelskim -> Roztocze, Zamojszczyzna, tereny wzdłuż Bugu czy Poj. Łęczyńsko-Włodawskie. To tak na 1-2 dni. Na swoim koncie mam też 6-dniowy samotny trip wzdłuż polskiego wybrzeża od Gdańska do Świnoujścia. Nie za dużo, gdyż pierwsze miejsce na mojej liście stanowi turystyka górska, ale rower to także jedna z moich pasji.
To tyle o mnie tytułem wstępu ;-)
Witaj. Mam nadzieję, że z turystyki górskiej wynosisz zamiłowanie do poznawania ciekawych miejsc, które można zwiedzać rowerem, a nie tylko nabijanie kilometrów ;-) . Dużo się u nas dzieje, ale i sam możesz też proponować codzienne trasy czy dłuższe wyjazdy.
Hejka Smile
Odnosząc się do słów Jurka- wydaje mi się, że kto lubi turystykę górską, to lubi każdy rodzaj aktywnego zwiedzania ciekawych miejsc ;-) A na Lubelszczyźnie ich nie brakuje ;-)
Cześć!
Siemano :mrgreen:
Witam 8-)
torno wita na forum Smile
Grzenio wita Smile
Witam Smile