Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Witam :))
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam serdecznie Smile
Zasadniczo od urodzenia na imię mi Piotrek, jestem z Lublina i mam 21 lat.
Poza rowerem mam też drugie hobby, a także parę innych zajęć.

Myślę, że często widujemy się na różnych trasach, zwłaszcza nad Zalew, Kazimierz, Nałęczów czy też zwyczajnie po mieście.
Do tej pory jeździłem na dość sfatygowanym Wheelerze, od tego sezonu przesiadam się na GT Zaskar carbon expert ( wreszcie... ). Preferuję zarówno XC, Enduro (swego czasu posługiwałem się fullem) jak i długie wycieczki ciągnące się dniami i tygodniami. Interesuje mnie każdy teren: góry nie są mi obce, Lubelszczyznę też trochę zwiedziłem, w najbliższym czasie wybieram się na północ kraju, a z takich marzeń na parę lat to zawsze chciałem zwiedzić Rzym, Paryż, Pragę i parę krain naturalnego pochodzenia. "Wszędzie jest blisko, na niektóre rzeczy trzeba tylko więcej czasu." Właściwie do rejestracji skłoniła mnie chęć zaproponowania dołączenia do jednej z "wypraw" którą planuje. Mam nadzieje, że znajdę tutaj ludzi chętnych do wspólnej jazdy Smile

Do rychłego zobaczenia, pozdrawiam
Barszczyk Smile
Jakub. P wita Barszczyka Smile . Nie myślałeś o jakiejś grupie kolarskiej żeby dołączyć?
Hehe, dziękuję... ale wydaję mi się, że nikt by mnie nie chciał w grupach sportowych. Amatorskich to prędzej.
Myślałem... póki co tylko myślałem, ale może ktoś kiedyś mnie zachęci.
Witam 8-)
Czołem! Do zobaczenia na trasie!
Hejka Smile
Witaj :mrgreen: Piotrze
Siemka :-D
Hej! Smile
To bardzo dobrze, że masz równie dużo pomysłów na wyjazdy jak i chęci do jeżdżenia i nie wybrzydzasz ;-) .
Jurek S wita :-D
Stron: 1 2