Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: anodowanie aluminium
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko, czy ktoś w naszym pięknym i nowoczesnym mieście anoduje aluminium ? W innym większych i mniejszch miastach wyguglałem sobie, ale u nas nie mogę znaleźć. Docelowy kolor elementu ma być czarny więc nie mam dużych wymagań. No po za tym że ma być to zrobione prima soft. :-P
Szukałem po różnych forach motocyklowych i tuningowych,ale nic konkretnego nie ma.
Kiedyś gadałem o tym z Miszczukiem w Inżynierii, ale nie pamiętam czy w końcu w Lublinie był ktoś, kto się tym zajmuje, możesz go zapytać. Z tego co wiem, to on wysyłał gdzieś w Polskę żeby mu anodowali, więc możliwe, że nawet jeśli w Lublinie ktoś taki jest to robi to słabo...
Dzięki Grzesiek, właśnie miałem jechać do inżynieri i pogadać co i jak.
tak się składa, że firma w której pracuję czasem potrzebuje anodować elementy maszyn

z mojej wiedzy w Lublinie nie ma anodowania - najbliżej jest Kozak (Soul-Kozak), czyli Franciszków, ale niestety drogo tam jest - wozimy tam dość rzadko detale

z mojej firmy wysyłają do Wawy do firmy Anodal, szybko i o połowę taniej niż u Kozaka
No kozak się ceni, zarówno za swoje wyroby jak i anodowanie. Dzięki Marek za namiary na tą firmę.