Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Gdzie w Lublinie można zakupić klucz do suportu FAG ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczów.
Gdzie w Lublinie można zakupić klucz do suportu FAG. Mam niemiecki rower, nie wiem, jakiej firmy, jest napis diskus na ramie, korby Aero Coronado, hamulce i koła Weinmann. Przy suporcie, po obydwu stronach są plastikowe nakrętki, po 6 wcięć. Boję się to odkręcać domowymi sposobami, bo to plastiki jak się połamie, to chyba tego nie dostanę, bo w rowerze jest też Shimano SPS, a dostać do tego drut, to niemal cud i jeszcze kilka innych nietypowych rozwiązań. Na suporcie są lekkie luzy i chciałbym je zniwelować, mam nadzieję że się uda.
Byłem w kilku sklepach, m. in. na podzamczu w bicyclu (głównie się tam zaopatruję) i w tym obok i niestety nie mają, ale wiedzą o co chodzi. Ewentualnie może ktoś z Was ma taki klucz do sprzedania.
Pozdrawiam.
Poprosimy foto tego suportu bo jak na razie to nie wiem jak pomóc ;-)
Być może potrzebujesz klucza takiego jak do starych suportów Campagnolo. W sklepach powinni wiedzieć o co chodzi. Twój wygląda mniej więcej tak jak w linku?
Mam taki suport w rowerze miejskim którym jeżdżę tej zimy, ale też w rowerze teścia. Niestety w tym drugim za wuja jasnego nie mogłem go wykręcić, tzn. jedna nakrętka wyszła po wielkiej walce, ale druga nic. Teraz zastanawiam się jak ten rower (rama) przejdzie malowanie i wysoką temperaturę, gościu ma sprawdzić testowo, w każdym razie jestem przygotowany że jak się całość ugotuje to suport będzie to wywalenia (rower przechodzi gruntowną renowację i tak czy siak musi być pomalowany).
Tak, to jest dokładnie coś takiego, jak w linku, TU: http://imageshack.us/g/194/dsc03749s.jpg/ są zdjęcia tego suportu i całego roweru przy okazji. Dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi i proszę o dalszą pomoc, jeżeli ktoś wie, gdzie kupić taki klucz.
Cześć oto link do strony rejestracja prosta przesyłka pocztą niedroga
http://www.nusiu.pl/sklep/product_info. ... ducts_id=9

Pozdrawiam ;-)