Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: [21.08, g. 20] Plac Zamkowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam

W piątek wyruszamy na Nocny Patrol, żeby przed maratonem 400/24 sprawdzić swoje siły w nocnej jeździe. Uderzymy gdzieś na północ, może na Lubartów, jeszcze się zobaczy.

Będziemy jeździli tak długo jak tylko czas pozwoli, jeśli się uda to co najmniej do północy, a najlepiej do 1-2. Tempo będzie coś ok. 23-25 km/h. Jak coś, to możemy jechać wolniej i też będzie ok.

Na ten NP zapraszam szczególnie tych, którzy chcą się sprawdzić w maratonie 400/24 (okazja do spotkania, a zwłaszcza do wspólnej jazdy nocą może się już przed maratonem nie powtórzyć). Zapraszam także tych, którzy się wahają i tych, którzy na pewno startować nie zamierzają Smile Jednym słowem: im nas będzie więcej, tym weselej Smile

[EDIT]: 100% asfalt

pOZBig Grinrower
Grzesiek
ja chyba będę, ale nie jestem pewien na 100%
A ja jestem pewien i będę i Panie Organizatorze :mrgreen: - kręćmy ile wlezie!!! :-D :-D :-D
Bart napisał(a):kręćmy ile wlezie!!! :-D :-D :-D
A w sobotę, o której na kajaki? Zdążymy dojechać :?:
Na obecną chwilę jestem, tzn. będę :-D Tylko deszcz mnie może wykurzyć, ale póki co nie zapowiadają niczego ;-)
I'am in. ;-)
Będę, mam nadzieje, że strzelimy jakąś setkę, na dobry sen ;-)
holden napisał(a):mam nadzieje, że strzelimy jakąś setkę, na dobry sen
Alkohol we własnym zakresie i po ustawce ;D
Żarty żartami, wszak spodziewałem się, że to sformułowanie wywoła taką reakcje (jak to mawiają głodnemu chleb na myśli ;-)), ale tak serio, jak mamy jeździć minimum do północy, albo nawet do 1 lub 2 to spokojnie można przejechać kawałek tej planowanej 400. W przypadku jazdy do północy setka jest spokojnie do sięgnięcia, przy jeździe do 2 można jeszcze dołożyć rozchodniaczka (50) ;-).
Jako, że masz chyba objeżdżone te tereny to może spróbuj coś tam wyrzeźbić z tej trasy aby wyszło jakaś pętla 100-150, której początkowa część pokrywa się z trasą 400?

[edit]
dobra tak na szybko nakreśliłem coś takiego http://www.bikemap.net/route/288579 , ale nie wiem jak z asfaltem na tych drogach... może ktoś kto jeździł w tych okolicach się wypowie?
Wrzucam propozycje tras:
- wariant I - dobry, gdy ktoś chciałby się wcześniej odłączyć
- wariant II - trasa pokrywa się z początkiem i końcówką trasy 400/24

I wariant możemy trochę zmodyfikować i pojechać przez Choiny, Dys i dopiero za Rudką Kozłowiecką wpaść w trasę na Lubartów. Bezpieczniej tylko pozornie, bo na głównej trasie przynajmniej jest pobocze Smile

Holden, czytasz w moich myślach, jak nakreśliłem obie trasy i wlazłem, żeby je wrzucić to obczaiłem, że edytowałeś posta i twoja trasa jest bardzo podobna do mojego II wariantu Big Grin

Jeszcze raz zapraszam wszystkich chętnych na 400/24 na ten Nocny Patrol, to będzie generalny sprawdzian, przynajmniej jeśli chodzi o nocną jazdę. Dobrze, gdyby w niedzielę wieczorem była już ostateczna lista startowa maratonu Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
Stron: 1 2 3 4