Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: powitanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
witam wszystkich bardzo serdecznie
mam na imię marek , jestem chełmianinem, pracuje w Lublinie i mam lat.....dużo .
z wykształcenia jestem inżynierem mechanikiem a pracuje w firmie z branży budowlanej i robię rzeczy nie mające nic wspólnego z moim zawodem- takie życie.
lubię jeździć na rowerze- żadnego wyczynu. czysta rekreacja. mam czternastoletnią meride Kalachari i w czasach kiedy ja kupowałem to był "full wypas". teraz wzbudza uśmiech politowania i często słyszę pytania czy da się na tym jeździć. w ubiegłym roku przejechałem nią po bezdrożach trasę ze Świnoujścia na hel. no było fantastycznie. w tym roku chciałbym zrobić coś podobnego.
poza urlopem jeżdżę po pojezierzu łęczyńsko włodawskim, lasy sobiboru, poleski park krajobrazowy- kto nie był nad Bugiem to moim zdaniem powinien być. mam metę nad białym która z chęcią sie podzielę.
pozdrawiam wszystkich
Witaj Marku :mrgreen:
(Trasa Świnoujście - Hel jest OK)
Grzenio wita Smile
Jakub.P wita Smile
Witaj. Nad Bugiem byliśmy, oj byliśmy. :-D . Meta nad Białym? Hmm, może akurat na zakończenie lata :-P
Witaj Marku!
Kalahari 510 - parę ładnych km kiedyś na takiej zrobiłem ;-)
Witamy Smile
Aga84 Wita ;-)
dziękuję wszystkim.
wzruszyłem się :-D
Hejka :-)
Stron: 1 2