Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 09.03, godz.10.00, ODWOŁANE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Tak wiem, że podobno jakiś powrót zimy, śnieg i mróz. :-| Ale to może nawet dobrze bo mam zamiar trochę terenu zahaczyć :-P . Trasa nie jest długa bo pętelka od miejsca ustawki to 46km. Jeżeli ktos się wybiera to proszę ubrać się ciepło bo nie mam zamiaru pędzić, a i czasami na jakiegoś banana czy herbatkę stanę. Mam nadzieję, że ta droga przez Rudnik do Pliszczyna jest przejezdna (obwodnica)
Na walne wrócimy? Wstanę i zobaczę co będzie się działo za oknem i się zdecyduję Smile
Kuba, 46 km +/- 10 na dojazd i powrót, to jest 56 km. Przy tempie nawet 15 km/h to niecałe 4 godziny. Nawet jakbyście przez godzinę coś zwiedzali lub imprezowali w jakimś znalezionym po drodze lokalu taneczno - bokserskim (a naprzeciwko Zamku jest remiza strażacka, więc to całkiem możliwe, zwłaszcza przy sobocie ;-)) , to łatwo policzyć, że choćbyś nie wiem jak po drodze łapał gumy i rwał łańcuchy, to nie ma takiej możliwości, żebyś nie zdążył na Walne :-D .
Niestety, mam zajęte okolice południa, więc nie dołączę Sad.
PS. Kuba, Pozdrowienia od Pani dr Katarzyny Żuk ;-)
No dobrze, może jeszcze nie tą razą Undecided
ODWOŁUJĘ WYJAZD
Jurek S napisał(a):Tak wiem, że podobno jakiś powrót zimy, śnieg i mróz. :-| Ale to może nawet dobrze bo mam zamiar trochę terenu zahaczyć :-P .

Nic nie rozumiem, pogoda zgodna z planem i odwołany wyjazd?:-)
Następnym razem przynajmniej dołączę hehehe
Irek napisał(a):(...)

Nic nie rozumiem, pogoda zgodna z planem i odwołany wyjazd?:-)

Ha, ha, chyba byś się ze Świdnika nie przebił? :-D . Plany są na przyszłą niedzielę.
Dobra dobra ja się nie wybierałem w tą sobotę. Pewnie myślałeś, że śniegiem trochę sypnie w nocy a w dzień stopnieje, A tu taka zima! W przyszłą niedzielę możliwe, że pojadę z Wami więc jak dla mnie to dobrze, że jutro nie jedziecie.
Jak to by się nie przebił :-P Lotnisko mają przecie,górą dał by radę.Chyba że spadochronu nie ma :lol:
mani_73 napisał(a):Jak to by się nie przebił :-P Lotnisko mają przecie,górą dał by radę.Chyba że spadochronu nie ma :lol:

Marcin noc jest do spania :-P bo jakieś górnolotne ;-) myśli Ci przychodzą.
Stron: 1 2 3