Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: LIDL-sezon rowerowy czas zacząć
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
LIDL-sezon rowerowy czas zacząć, oferta od 14 marca, gazetka str. 26-32

A w ofercie m.in.: spodnie, kamizelki, koszulki, kurtki oraz rękawiczki rowerowe, bielizna funkcyjna, kaski, pompki, lampki, liczniki itp... ;-)
damn it. Jak na złość nie ma czyszczarek do łańcucha :C
Campino napisał(a):damn it. Jak na złość nie ma czyszczarek do łańcucha :C
Spokojnie, daję sobie... uciąć, że przy następnym wysypie rowerowych zabawek, będzie ta maszynka do czyszczenia łańcucha BARBIERI jak nic ;-)
Żeby potem nie było tak jak w Chłopaki nie płaczą - i co ? i teraz byłbym bez ręki Wink)
Sorry za OT
Campino napisał(a):damn it. Jak na złość nie ma czyszczarek do łańcucha :C

Maszynkę do czyszczenie bym sobie odpuścił, skuteczniejsze i tańsze jest szejkowanie.

http://www.youtube.com/watch?v=8GyJjYFmo...A&index=10

Mam tez pompkę stacjonarną, do 5 atmosfer jest okey. Lubią się psuć, mnie się wykruszył plastik przy głowicy. Moim zdaniem nie warto. Na pewno warto kupić kask.

W porównaniu z gazetką Lidla w Niemczech, u nas biednie:

http://www.lidl-pageflip.com/debm.html?kid=ksjz2g
PrażonyRabarbar napisał(a):Mam tez pompkę stacjonarną, do 5 atmosfer jest okey. Lubią się psuć, mnie się wykruszył plastik przy głowicy. Moim zdaniem nie warto. Na pewno warto kupić kask.

W przypadku wypadku ( :-D ) lepszy kask z Lidla niż żaden.
Wolałbym jednak aby cokolwiek miało się wykruszyć z pompki niż z kasku.
Raczej mnie Sylwek nie zachęciłeś do kupna :mrgreen:
Warto zainwestować w kask z Lidla. Sam kupiłem 2 szt. dla swoich dzieci. Reszta rowerowego szpeju z Lidla które kupiłem nie spełniała moich oczekiwań w 100%.
Zacznie być trochę nie na temat ale może warto.
Nie jesteśmy w stanie ocenić kasku (taniego/drogiego) dopóki praktycznie nie sprawdzimy jego skuteczności (oby nie - bo wiadomo w jakich sytuacjach).
Pisząc o pompce, z której wykruszył się plastik przy głowicy oceniłeś jakość produktu.
Co zatem zdecydowało, że warto inwestować w kask Lidla?
Pewny Jesteś lepszej jakości niż wspomniana pompka?
Tym bardziej gdy piszesz, że inne rzeczy nie zadowoliły Cię w 100%.
Oby nie było konieczności sprawdzania jakości kasków.

Polecam produkty z Lidla. Fajne i praktyczne rzeczy przy przystępnej cenie.
Jednak ewentualnej wady kasku wolałbym nie porównywać do kosztów związanych z wadą odzieży, akcesoriów czy wspomnianej pompki.
Chociaż w przypadku tej ostatniej (pompki) była już na forum relacja z usterki, która mogła zakończyć się nieszczęśliwie.
A wracając do tematu czyszczarek do łańcucha - bardzo dobra rzecz a ewentualne wady są niegroźne w skutkach - polecam (gdy będą dostępne w kolejnej ofercie) :mrgreen:
Kupowałem kask w poprzednim roku, albo i dwa lata temu w Lidlu. Jest firmy Crivit.
Może nie jest to szczyt mody i jakości, ale jestem bardzo zadowolony. Jeżdżę dość niebezpiecznie i nie raz zaliczyłem upadek o jezdnię z uderzeniem skronią w asfalt (wytrzymał parę takich spotkań). Ochronił mnie przed gałęzią lecącą w lesie podczas burzy, a mała nie była. Generalnie chwale go sobie, bo ostatecznie wytrzymał cios jakimś żelastwem w skroń i jakoś żyję...
Nie wiem jak się zachowa po spotkaniu z szybą samochodu, ale wolę nie sprawdzać. Ma natomiast zasadniczą wadę, badziewna regulacja wielkości, która w prawdzie działa tylko potrafi się rozkręcać i rozpinać sama podczas jazdy. Jednak dla mniej wybrednych się nadaje. Z pewnością jest to tańsze rozwiązanie i moim zdaniem warte uwagi.

Spojrzałem w ofertę i widzę, że to nawet taki sam kask.
Za oknem zima a wątek kasku rozwinął nam się niekoniecznie w temacie.
Może KTOŚ :-P pomoże w przeniesieniu postów do innego tematu.
Tam też proszę kontynuwać wspomniany wątek :-D
Nowy temat to:
Dlaczego w kasku?
Stron: 1 2