Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Walne 2013
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Rozpoczęło się zgodnie z planem czyli z 15 min poślizgiem, a i tak ostatni dotarli tak z 1h spóźnienia ;-) .
Nowa "Silna" grupa obsadziła zaszczytne funkcje (pewnie nie omieszkają pochwalić się). Chociaż zaznaczyć należy iż nie obyło się bez krótkiego zamieszanie w temacie : "jaką metodą wybierzemy metodę głosowania" (miałem w tym swój "nie chlubny" udział :roll: ).
Z najważniejszych rzeczy to kalendarz imprez jest bogaty i każdy znajdzie coś dla siebie (do zrobienia oczywiście).
Z rzeczy, których mi zabrakło to exposé ;-).
No i szkoda że frekwencja nie powaliła na kolana.
Chwalcie się chwalcie,bardzo być chciałem :lol: .Praca zmieniła moje plany,tym bardziej że u sąsiadki :mrgreen: Nie da ci ojciec,nie da ci matka co może dać ci sąsiadka........ :-D Takie tam disco polo :oops: :oops:
Chciałbym wszystkim obecnym na zebraniu serdecznie pogratulować podjęcia DOBRYCH decyzji! Pogratulować też chciałbym tym członkom których nie było na zebraniu... Nastaje nowa niewątpliwie piękna era dla Stowarzyszenia! Niech żyje Król!

Z dedykacją dla zarządu, członków stowarzyszenia i użytkowników forum:
http://tinyurl.com/cmlolap

http://tinyurl.com/d89jdqf

Ode mnie oraz felka.
Właśnie o tym mówiłem, gdy proponowałem nie głosować na Michała. No ale jak widać, niektórzy nigdy nie zmądrzeją. [EDIT]: niektórzy czyt. Michał.
Czytam raz, drugi, trzeci Michale i... Nie chcę wchodzić w polemikę. Ale jedno wiem, że czynienie sobie złośliwości nie jest dobrym sposobem na rozpoczęcie pracy na rzecz stowarzyszenia. Trochę już ze sobą jesteśmy, poznaliśmy swoje słabe strony i wracanie do przeszłości nie ma sensu. Demokratycznie przeprowadzone wybory wyłoniły Zarząd wraz z funkcjami. Zostanie to wkrótce (formalność w postaci złożenia odpowiednich dokumentów w KRS) uwidocznione na naszej stronie. To czy dorastamy (wszyscy) do pełnienia tych funkcji okaże się jak to mówią w praniu, w konkretnych działaniach.
Panowie dajcie więcej info.będę w czwartek na Wiejskiej,zapytam w sprawie głosowań.Mają większe doświadczenie. :-P A propos mieliście tablety na zebraniu? Confusedhock: są w modzie na Wiejskiej :lol:
Michale miałeś możliwość wystąpić wczoraj i opowiedzieć nam swoją historię : "Cześć nazywam się Michał i już od .................." ( nic osobistego i o nic Cię nie posądzam)
Jakoś nie miałeś odwagi!!!!!
Padła propozycja abyś został Kontrkandydatem dla Grześka.
Jakoś nie miałeś odwagi!!!!!
Gdy Grzesiek powiedział że nie chce Cię w składzie. Nie ująłeś się honorem i nie wycofałeś z kandydowania!!
Dostałeś poparcie nie mniejsze niż Grzesiek, a może nawet większe.
Więc weź się do roboty i rób swoje!!!
Jeżeli Grzesiek się nie sprawdzi w powierzonej mu funkcji, to możesz być pierwszy który o tym powie, i wtedy postawie twoją kandydaturę na miejsce Grześka. Sprawdzimy Ciebie jak sobie poradzisz.
Jeżeli doszedłeś do wniosku iż wsþółpraca z Grześkiem Cię przerasta to powiedz. Wybierzemy kogoś na twoje miejsce zanim pójdą kwity do KRS-u.
KONIEC WALKI PITBULI POD DYWANEM.
Wasze osobiste animozje mnie nie interesują. Ja też nie kocham Grześka i będę mu "patrzył na ręce" i mogę się z Nim nie zgadzać. Uważam że byłyby w stowarzyszeniu lepsze osoby do pełnienia tej funkcji, ale Grzesiek został wybrany i niech pokaże co potrafi "na podjeździe" AMEN.
To chyba było GRUBO wczoraj :-|
Marcin właśnie nie było GRUBO!! Było miło i dlatego nie rozumiem i nie daje w żaden sposób zgody na wojenki. Panowie maja wziąć się OBAJ zgodnie z wczorajszymi deklaracjami do wytężonej pracy i KONIEC.
Zachowałeś się kolego Marcinie, skrajnie nieodpowiedzialnie, wybrałeś przepychanie sąsiadki _ zlewu, czy czego tam innego, niż udział w tak ważnym dla nas zebraniu, gdzie liczył sie każdy członek.
Stron: 1 2