Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: witam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej wszystkim. po długiej i problematycznej procedurze rejestracji witam wszystkich.Hanysek

radzik

radzik wita Wink
Czołem Towarzyszu!
Grzenio wita Smile
Witaj Hanysek. Bardzo tajemniczy jesteś ... może przybliżysz nam swoją osobę - typu - skąd jesteś ?, jakim rowerem jeździsz/jaki rodzaj nawierzchni/terenu preferujesz, skąd dowiedziałeś się o forum ... :?: itepe :mrgreen:

PS. widzę, że już "się zlokalizowałeś" Smile
no problemos, już mówie. Pochodze ze śląska, od 5 lat mieszkam w LBN gdzie zawitałem aż z Kataru gdzie przez 4 lata pracowałem , tu się ożeniłem i jestem. Pracuje jako Technik dostępu linowego( tak to się nazywa na świecie)a u nas to alpinista przemysłowy( jeśli kogoś to interesuje to może zobaczyć naszą strone, alpaca.pl). kiedyś jeździłem FR, ale jednak szybka jazda i dalsza jest lepsza, więc zmieniłem rower na MTB. poruszam się na czarno-czerwonym Rockriderze 8.1, gdzie zmieniłem już chyba wszystko oprócz amora i ramy, więc z wagi zeszło. Teraz z perspektywy czasu to nie wiem czy nie kupiłbym/lub zamieniłbym MTB na szose. Przemierzam teren jak i szose, z naciskiem na to drugie.

P.S.Pare razy chyba widzieliśmy się na Masie :-)
Witaj :mrgreen:
I koniecznie napisz o swoich ulubionych książkach, jak wiadomo rowerzyści to zapalone mole książkowe :mrgreen:

Jak tak chcesz eksplorować różne sposoby na rower, to zapraszamy na rowerowe polo, gdy śnieg zacznie topnieć.
Witaj, jak ja lubię gadanie po śląsku ehhhhh przepiękne
Cześć Hanysek
Stron: 1 2