Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Zmiany w Składzie Zarządu Stowarzyszenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

W dniu 9 marca 2013 roku odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Rowerowy Lublin. W związku z faktem, że dobiegła końca kolejna już, dwuletnia, kadencja Zarządu Stowarzyszenia, na WZ odbyły się wybory Zarządu.

Część dotychczasowych Członków Zarządu, w osobie Pani Wiceprezes, Moniki Doniek, a także w mojej skromnej osobie Prezesa, zrezygnowała z dalszego pełnienia tych funkcji i nie kandydowała do Zarządu na kolejną kadencję.

Skarbnik Stowarzyszenia i jeden z jego Członków - Założycieli, Jerzy Storczyk, zgłosił kandydaturę Grzegorza Mazura na stanowisko Prezesa Zarządu. W wyniku przeprowadzonego głosowania Grzegorz Mazur został wybrany Prezesem Zarządu Stowarzyszenia. Do Zarządu dołączyły jeszcze dwie inne osoby:
Mariusz Padziński, który będzie pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia, a także
Radosław Sawicki, nowy Członek Zarządu Stowarzyszenia.

Zmiany zaczną oficjalnie obowiązywać po zgłoszeniu ich przez dotychczasowy Zarząd do KRS i dokonaniu stosownych zmian przez Sąd. Wówczas oficjalna informacja ukaże się na naszej stronie internetowej.

Już teraz jednak informuję Wszystkich Lubelskich Rowerzystów o tej zmianie.
Jednocześnie chcę w swoim imieniu serdecznie podziękować wszystkim Członkom Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" za zaufanie, którym obdarzyli mnie dwa lata temu, powierzając mi pełnienie funkcji Prezesa Zarządu, wyrażając przy tym nadzieję, że tego zaufania nie zawiodłem.

Dziękuję także pozostałym Członkom Zarządu za współpracę przez półtorej kadencji, czyli ponad trzy lata, w Zarządzie, w różnym składzie. Serdeczne podziękowania składam na ręce Moniki Doniek, Magdy Wawer, Jurka Storczyka, Grześka Mazura i Michała Brodowskiego, z którymi współpracowałem przez ten czas. Dziękuję także Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia.

Dziękuję też tym Wszystkim, z którymi dane mi było przez ten czas w jakikolwiek sposób współpracować, rozmawiać, cokolwiek załatwiać. Poza Członkami naszego Stowarzyszenia są to między innymi przedstawiciele innych NGO, w tym w szczególności Porozumienia Rowerowego, Urzędnicy, z Panem Prezydentem Krzysztofem Żukiem i Panem Wiceprezydentem Stanisławem Kalinowskim na czele, a także Oficerem Rowerowym Michałem Przepiórką, Sponsorzy naszych imprez i masa innych ludzi, których nie wymienię tu jednak z imion i nazwisk.

Skład Zarządu Stowarzyszenia "Rowerowy Lublin" po WZ z 9 marca 2013 roku jest następujący:
Grzegorz Mazur - Prezes Zarządu
Mariusz Padziński - Wiceprezes Zarządu
Jerzy Storczyk - Skarbnik
Michał Brodowski - Członek Zarządu
Radosław Sawicki - Członek Zarządu

Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Jeśli są jakiekolwiek pytania w temacie, zapraszam do ich zadawania tutaj.
Serdeczne podziękowania dla dotychczasowego Zarządu :mrgreen:
Liczę na to, że Wasze dotychczasowe doświadczenia będą pomocne w Stowarzyszeniu.
Zaś nowemu Zarządowi gratuluję i życzę: wytrwałości, wyrozumiałości, cierpliwości, zgodności i wielu takich tam podobnych :mrgreen:
No i oczywiście nowemu Prezesowi życzę nieodzownego ATRYBUTU
Dziękuję Prezesie za dobrze spełniony obowiązek!

Nowemu Zarządowi życzę samych sukcesów :-)