Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Poszukuję koleżanek cyklistek, najlepiej w wieku 40+
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wy - z "rowerowego" jeździcie cały rok (jestem pod nieustającym wrażeniem), do tego nie unikacie przejazdów po ruchliwych ulicach - przez co Wasze ustawki są dla mnie zbyt wymagające.
W tym roku wyjechałam zaledwie parokrotnie - gdy aura zafundowała kilka wiosennych dni - teraz niecierpliwie czekam na ocieplenie.

W sezonie letnim często jeżdżę z mężem, ale zdarza się, że brakuje mi towarzystwa, tak więc poszukuję koleżanek chętnych na rowerowe wycieczki.

Jeśli zajrzy tu jakaś babeczka w zbliżonym do mnie wieku (40+) - proszę o maila.
Użytkowniczki "rowerowegoLublina" widzą mój adres pod postem, dla niezalogowanych, "rowerowych" koleżanek - zostawię może inny : <!-- e --><a href="mailto:lula.lublin@o2.pl">lula.lublin@o2.pl</a><!-- e -->.
Pozdrawiam.
A koledzy (35+) mogą być? No chyba że mąż będzie zazdrosny ;-)
polecam wyprawy http://welocypedlubelski.pl/ oraz klubu ABC (niedziela, 10:00, pomnik Marii Curie-Skłodowskiej; tutaj tempo jest spokojne).
Arturo1 napisał(a):A koledzy (35+) mogą być? No chyba że mąż będzie zazdrosny ;-)

Eeeee tam! :-D Nie miewa powodów. No i często ze mną jeździ.

qavtan napisał(a):/../ oraz klubu ABC (niedziela, 10:00, pomnik Marii Curie-Skłodowskiej; tutaj tempo jest spokojne).

Dziękuję, o klubie ABC nie słyszałam, zaraz poczytam.
Pozdrawiam :-> .