Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: Pytanie o Nocleg w Zakopanem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, z pewnoscia wiele osob mialo okazje spedzic kilka dni w Zakopanem, pisze ten post z nadzieja, ze macie jakies sprawdzone, w miare fajne i tanie noclegi, ktorymi chetnie sie ze mna podzielicie :-P Chodzi mi o namiar telefoniczny i opcjonalnie adres.
Dziekuje za wszelkie infomacje.
Pozdrawiam
Hej. Tak się składa, że ja co roku jeżdżę do Zakopca i zawsze w to samo miejsce, które też często polecam innym i są zadowoleniSmile Od razu zaznaczam, że luksusów tam nie zaznasz, ale ogólnie w miarę dogodne warunki sąSmile Dom piętrowy, drewniany, pokoje 2,3 i 4-osobowe z tv, łazienka na korytarzu, wspólna kuchnia i lodówka, cicha i spokojna okolica, kawałek od centrum (ok 30min 'z buta' na Krupówki i podobnie w okolice skoczni). Co do ceny, to jeśli się nic nie zmieniło (ostatnio byłem w sierpniu) wynosi ona 25zł/osobę. Doba nie jest liczona jak w większości pensjonatów, więc spokojnie można zameldować się pierwszego dnia rano a odjeżdżać ostatniego dnia wieczorem bez dopłacania.
Podaję dokładny adres:
Zakopane ul. Huty 22
tel. 018 201 17 63 lub 691 014 164
Udanego wyjazdu Wink