Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Ale się pomocników narobiło. Cały sezon przed nami. Zachęcam do robienia takich wypadów tym bardziej, że ja będę miał ograniczone możliwości. Będzie możliwość do wykazania się :-P . Nie martwcie się kto potwierdził, a kto nie, moja w tym głowa. :-)
Wczoraj wieczorem rozmawiałem z konduktorem o możliwości przewiezienia szynobusem około 15 rowerów 5 maja. Odpowiedział krótko: to prawie niewykonalne :-(
mariobiker napisał(a):Wczoraj wieczorem rozmawiałem z konduktorem o możliwości przewiezienia szynobusem około 15 rowerów 5 maja. Odpowiedział krótko: to prawie niewykonalne :-(

Dzięki Mariusz. No i dobrze, koniec gimnastykowania, wracamy na dwóch kółkach. Przypominam, że na takich wyjazdach obowiązuje kompletne oświetlenie roweru.
Ja robię grupę odprowadzającą. Kto się na listę wpisuje i dokąd jedziemy?
Zaczekajmy Kuba aż Jurek poda trasę i wtedy zobaczymy dokąd dojedziemy.
darist napisał(a):Zaczekajmy Kuba aż Jurek poda trasę i wtedy zobaczymy dokąd dojedziemy.
Darku masz rację ;-) Może i ja się skuszę na małe conieco. Niestety muszę być w pracy o g. 19:30 więc nie poszaleję :-(
Jurek w Urzędowie sanktuarium św. Otylii (warto).
Przed zabudowaniami Urzędowa po lewej stronie (jeszcze w lesie).
darist napisał(a):Jurek w Urzędowie sanktuarium św. Otylii (warto).
Przed zabudowaniami Urzędowa po lewej stronie (jeszcze w lesie).

Nom, ładnie tam jest Smile Chyba wyjadę po Was do Urzędowa Smile Też zbieram chętnych
oooo widzę, że dnia pierwszego będziemy jechać blisko mojej rodzinki ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21