Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jurek S napisał(a):3 maja z zasady sklepy będą zamknięte.
Już chciałam napisać, że tak na wszelki wypadek będą otwarte żabki, ale sprawdziłam na ich stronie, że najbliższa żabka znajduje się... w Tarnobrzegu :-D
Wody też trzeba wziąć zapas, było o tym w jakimś innym temacie ;-)
Ja niestety muszę zrezygnować z wyjazdu. Wysłałem Jurkowi info na PW i maila w tej sprawie.
Grupie życzę udanego wypadu.
Ja już się spakowałem :-P
ArtiArt napisał(a):Ja już się spakowałem :-P

U mnie tez już prawie wszystko dopchnięte :-P . Jeszcze tylko jutro dołożę wałówkę i jedziemy. Przynajmniej dwie prognozy dają nam okienko pogodowe na start, a dalej to się zobaczy :lol:
Mój rower z sakwami waży chyba z tonę :-( A przeglądałam 10 razy czy da się jeszcze coś wywalić.
mraugorzata napisał(a):Mój rower z sakwami waży chyba z tonę :-( A przeglądałam 10 razy czy da się jeszcze coś wywalić.
Mi udało się spakować w jedną sakwę.

PS. Żona tylko się śmieje, że jak będę chciał na dyskotekę to mam tylko klapki i mogę kiepsko wyglądać :-)
Właśnie się pakuję,choć prognoza na jutro zepsuła mi humor Undecided Confusedhock:
"mateuski'- for you i dla brata Dżordża ( mi ta pieśń pomagała )
http://www.youtube.com/watch?v=m9LU9Gvaf0I
Od razu mi się lepiej pakuje Big Grin i fakt nieposiadania odpowiednich spodni na taka pogodę przestał mi przeszkadzać :mrgreen:
ja juz kończę, jeszcze do garażu bagażnik dobrze zamocować, jutro prowiant zapakować i można ruszać Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21