Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Dzięki Endriu,motywacja mi wraca i morale wzrasta!
szczerze to przeraziłam się jak wstałam i zobaczyłam od strony Wrotkowa chmurę burzową Confusedhock: :evil:
Tyle było spania Cry ..może i dobrze , jedna burza mniej na trasie :-) . Przetestuję w końcu reklamówki do spd.
No,, ciekawie to wygląda. Zastanawiam się nad wersją pociągiem do Stalowej. Pociąg jest o 12.22. Zobaczymy jak będzie ok 8.00
Muzyczne dzień dobry na dodanie otuchy ;-) http://www.youtube.com/watch?v=wT_ObQMSs3U

Patrze przez okno i tragedii nie widzę.
U mnie słońce przebija się przez chmury :mrgreen: Byleby dotrzeć do Kraśnika, dalej pogoda bez deszczu powinna się utrzymać do późnego popołudnia.
No i u mnie jak wracałem z kościółka słoneczko nieśmiało przebijało sie przez chmury.
Czyli zgodnie z planem. Proszę o punktualne przybycie.
No to z Endriu odprowadziłem grupę jadącą do Sandomingo Smile Tempo o dziwo było mega spacerowe, chyba Jurek jeszcze spał...
Tępo to nie było.
Bratu Jerzemu mało co bandery nie zwiało z kiery. Mimo to , grupka spora : i sikorki, i wróble były.
Mani 8 jajek na twardo miał i kanapek 10 w ręce trzymał, i pogonił mnie , bym się z Niego nie nabijał.
Kermita gdzieś zgubiłem, bo na Żabią Wolę nie skręciłem.
Nie było tępo ale było tempo Smile
Pierwszy postój dopiero w Zakrzówku ale moi przedmówcy zgubili się dużo wcześniej :-P
I załapaliśmy się na świąteczną defiladę z orkiestrą :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21