Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Gdzie jest Manii ??
mraugorzata napisał(a):Walczę właśnie z picassą, żeby wrzucić swoje zdjęcia. Tymczasem czy ktoś może przypomnieć gdzie to miało ukazać się zdjęcie grupowe z Sandomierza co cyknęła ta pani?

maratonypolskie.pl ... z tego co patrzyłem na razie fotek brak z naszym udziałem

Jakub.P napisał(a):Gdzie jest Manii ??

spokojnie :-) , pewnie go obowiązki służbowo/domowe zatrzymały
W końcu załączam FOTY

I przy tej okazji, Jurek czapka z głowy, jak Ty zaplanujesz trasę to nie ma bata we wsi.
ArtiArt napisał(a):W końcu załączam FOTY

I przy tej okazji, Jurek czapka z głowy, jak Ty zaplanujesz trasę to nie ma bata we wsi.

Dzięki za dobre słowo i kolejną porcję wspomnień. To ujęcie robi wrażenie.
https://plus.google.com/photos/11271069 ... -eOZ6aqWIQ
Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D
ArtiArt napisał(a):W końcu załączam ...
Dzięki zdjęciom i opisom cofnąłem się w czasie o kilka dni, miło :mrgreen:
ArtiArt, reportaż pełna profeska!
Jurek S napisał(a):Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D

To ja się pierwszy piszę :mrgreen:
ArtiArt napisał(a):
Jurek S napisał(a):Powiem szczerze, że mi też podobała się trasa :-P i już roi mi się w głowie taki jednodniowy wypadzik (do 100km) w południowo-zachodnie okolice Lublina :-D

To ja się pierwszy piszę :mrgreen:

w razie gdyby miejsca były ograniczone, to jestem tuż za Tobą :-D ... oby termin był do przeskoczenia :-)
A ja tak nieśmiało zapytam :oops: a te Wasze zdjęcia to mogę sobie na dysk na pamiątkę ściągnąć? Szanuję prawa autorskie, rozpowszechniać nie będę ;-)
Żałuję, że nie mogłem z Wami pojechać, ale niestety czasem nie da się wszystkiego przewidzieć, w ostatniej chwili coś wypada i trzeba zrezygnować. A rower już był przygotowany, sakwy zamontowane, ekwipunek gotowy do spakowania. Jurek napisał o wypadzie w południowo zachodnie okolice Lublina - też myślałem o tym kierunku. A na razie w stosownym dziale moja propozycja na wypad w kierunku północno zachodnim Smile
mraugorzata napisał(a):A ja tak nieśmiało zapytam :oops: a te Wasze zdjęcia to mogę sobie na dysk na pamiątkę ściągnąć? Szanuję prawa autorskie, rozpowszechniać nie będę ;-)

W moim przypadku (i wieku) nie widzę przeszkód ;-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21