Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Pewnie,że miło!Ale kiedy i gdzie znowu jedziemy?
"JAK ŻYĆ"Jestem,jestem. Witajcie,witajcie. Sorki że tak późno pisze,sprawdzałem czy jestem zrobiony z drewna i tak się zeszło.Ci co byli znają historię Pinokia :oops:.Były sprawy domowe i osobiste ważne bardzo dla mnie i nie miałem głowy.Ale między czasie myślałem o naszej cudnej wyprawie.Dzięki wszystkim bardzo za tą,tę wycieczkę.Tak jak pisaliście,dzięki Jurkowi za ogarnięcie tematu.Jak zawsze perfekt organizacja.Szkoda mi że prom nie jeździł :-( .Dzięki za to że mogłem być z Wami.TO LUBIĘ :mrgreen:Było,pod górę,potem z górki,mokro,śmiesznie,wesoło warto było.Widzieliśmy zwiastun SZKLANEJ PUŁAPKI 6.I wiele wiele innych historyjek z naszym udziałem.Z taką ekipą to można jechać,jechać i jechać :mrgreen:Jestem zadowolony cały :lol: DZIĘKI. Dzięki ekipom odprowadzającym nas,Panu przewodnikowi sandomierskiemu i jednej ekipie witającej nas.Dobrze że jesteście.Teraz tylko"JAK ŻYĆ"
Tak, tak. Po tych swoich ekscesach ;-) musiałeś zobaczyć jaki jest klimat i dopiero się pojawiłeś :-P . Ale Dobrze Że Jesteś. Zgłoszeń o pożarach w Twoich stronach nie słyszałem więc chyba wszystko w porządku :lol: Jak to się człowiek całe życie nawet na bajkach uczy ;-) .
Więc może będzie jeszcze okazja gdzieś razem pojechać i jechać, i jechać :mrgreen:
No i naucz się w końcu te zdjęcia z aparatu zrzucać.
:-D :-D :-D ale czaaad tak po długiej przerwie wrócić wspomnieniami do tej wyprawy ;-) Dzięki Iron79!!! A do tego od razu łatwiej nastawiać się na mokrą pogodę pielgrzymkową ;-)

p.s. ciekawe gdzie są zdjęcia od mraugorzaty... ;-) :-P
renania napisał(a):p.s. ciekawe gdzie są zdjęcia od mraugorzaty...
Kurcze, a już liczyłam na to, że zapomnieliście że miałam aparat :-P (nie cierpię wrzucać zdjęć na picassę... brrrry :-? )
PROSZĘ BARDZO :-)

(chociaż aż wstyd pokazywać, fotograf ze mnie żaden, następnym razem jadę bez aparatu, lżej będzie :-P )
Czekamy jeszcze tylko na Joziego i jego film z GOPRO :lol: , Jacku teraz musisz się sprężyć
Wzruszyłem się z lekka wracając do tamtych chwil :-)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21