Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
Jurek S napisał(a):Ćwiczyć do wyjazdu.
Tja, mi po wtorku jeszcze buty dosychają :-D A stoją grzecznie pod kaloryferem ;-)
Jurek S napisał(a):No dobrze. Nocleg zaklepany. Ćwiczyć do wyjazdu. :-D
Irek, wtedy https://picasaweb.google.com/Jerzy.Stor ... 9299941570 byo nas ośmiu i jeszcze było sporo miejsca

Jestem Iron, pomyliło ci się z Irkiem , który też ze Świdnika Smile ..widzę, że oprócz Was to nie było wiele pasażerów ..akurat około tyg temu znajoma wracała i był full ..jak zapytałem cy by weszło 15 rowerów to ujrzałem uśmiech na twarzy ...wcale być tak nie musi i być może trafimy na warunki jak ze zdjecia ..ale co by nie było to damy radę :-D
Ja mam duży śpiwór,mogę kogoś przygarnąć :oops: nawet na kilka nocy :oopsBig Grinomniemam że już będzie ciepło i można będzie pod chmurką nawet :-P
ano pod chmurką fajna sprawa, nie raz się tak spało ;-)
Iron79 napisał(a):Z szynobusem może być problem ....znajoma osoba często jeździ na tej linii i głównie to jedzie malutki szynobus ..nie wiem czy 5 rowerów by weszło ..co mówić o 15-16. Co jakiś czas jeździ większy ..trzeba się dokładnie dowiedzieć jakie będą w danym czasie/godzinie

Jesli chcecie wrócić ze Stalowej Woli szynobusem 05.05.2013 mace do dyspozycji trzy kursy:
1) Stalowa Wola Rozwadów g. 15:12 - Lublin g. 17:14
2) Stalowa Wola Rozwadów g. 16:54 - Lublin g. 18:42
3) Stalowa Wola Rozwadów g. 18:27 - Lublin g. 20:17
Pociąg nr 2 jest oblegany w niedzielę przez studentów ( sam nim jeżdzę i jest bardzo ciasno). Natomiast pociąg nr 3 bedzie dostepny dopiero od 14 kwietnia i narazie nic o nim nie wiadomo. Podejrzewam, że skoro bedzie to ostatnie połączenie Stalowej z Lublinem to wiekszość studentów właśnie nim będzie wracać na uczelnie.
Może kawałek was odprowadzę Smile
Mariusz jesteś studentem?
mariobiker napisał(a):sam nim jeżdzę i jest bardzo ciasno
PKP to jest w ogóle jedna wielka porażka. Być może wrócimy na rowerach. Jeszcze Małgosia dowie się trochę szczegółów.
Z ciekawości spojrzałem na rozkład jazdy PKP w piątek 3.05 - tak czysto teoretycznie pomyślałem o odwróceniu kolejności - dojazd z Lublina do Stalowej pociągiem i stamtąd rowerem przez Baranów do Sandomierza itd. Teoretycznie w piątek rano powinno być mniej pasażerów, niż w niedzielę po południu, zwłaszcza, że niedziela to będzie ostatni dzień długiego weekendu. I jak na złość pierwszy pociąg z Lublina jest o 5.37, a następny o 12.22.
Heloł ,
miało być "profanum"- Jurek do Twego sacrum.
Ja już kombinuję jakiegoś nowego mamrota (podobno z podobizną wójta)skołować na okazję skrzyżowania ścieżek, A Wy dywersje z mpk , czy pkpe robicie. Nie ładnie , oj nie ładnie. Rozumiem ,że sporo sikorek będzie , ale żeby nawet popatrzeć nie można było przez jakiś powrót pociągiem?
A i na śpiwór mManiego też trzeba choć luknąć.
Jurek zaplanuj uczciwie trasę i rozkład dnia, z 2-tygodniowym wyprzedzeniem, to "skrzyżujemy szablę".
endriu68 napisał(a):(...) A Wy dywersje z mpk , czy pkpe robicie. Nie ładnie , oj nie ładnie. Rozumiem ,że sporo sikorek będzie , ale żeby nawet popatrzeć nie można było przez jakiś powrót pociągiem?
A i na śpiwór mManiego też trzeba choć luknąć.
Jurek zaplanuj uczciwie trasę i rozkład dnia, z 2-tygodniowym wyprzedzeniem, to "skrzyżujemy szablę".

No właśnie pod te sikorki ;-) tak kombinuję. Ale jak mi ostatecznie obrzydzą ten szynobus to na dwóch kółkach wrócimy. Ale ponieważ jest juz opcja z dwoma noclegami w Sandomierzu to powrót byłby też z tej strony. Miło by było gdzieś się "skrzyżować" na trasie. :lol:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21