Forum Rowerowy Lublin

Pełna wersja: 3-5.05.2013, W krainę ojca Mateusza
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

radzik

chętnie bym się kajtnął w jeden dzień do Sandomierza i nazad ;-)
Sławku, pomysł w fazie koncepcyjnej (wszystko zależne od pracodawcy). Niczego nie obiecuję, nie chcę robić nadziei. Ale jak by wypaliło, to zapraszam - nie wiem co na to Jurek :-P no i kwestia noclegów ...
slv napisał(a):Rado, można się przyłączyć ;-) do tej grupy pościgowej? :mrgreen:

bdb pomysł , może jak nikt nie będzie patrzył to się przyłączę na chwilę :-D
Rado napisał(a):Sławku, pomysł w fazie koncepcyjnej (wszystko zależne od pracodawcy). Niczego nie obiecuję, nie chcę robić nadziei. Ale jak by wypaliło, to zapraszam - nie wiem co na to Jurek :-P no i kwestia noclegów ...

Jurek weźmie kija i będzie nas odganiał na te 200 metrów :mrgreen: W sumie to niech się Jurek wypowie ;-) bo pomysł niegłupi :-> ew. możemy dołączyć się na jakiś czas i zrobić tak jak Radzik zaproponował, czyli szybszy trip do Sandomierza i z powrotem :-P
Ale kombinujecie. :-) Opcja do Sandomierza i z powrotem w jedne dzień i do tego z nami może Wam nie wypalić by my w tempie pielgrzymkowym będziemy się posuwać ;-) . A do tego będziemy przecierali szlaki przez Lasy Lipskie (biorę kompas) więc może być ciekawie Confusedhock:
Jeżeli rzeczywiście kilka osób by się zebrało, które chciałyby z nami kawałek pojechać to nie ma problemu, żeby w pewnym oddaleniu jechały. Tak jeździmy na pielgrzymce. A na postojach stajemy razem. Takie dzielenie grupy stosowałem nawet podczas naszych codziennych wyjazdów gdzie było ponad 15 osób.
A Dwikozy będziemy mijali, ale bardziej nad Wisłą. Zapewne trunek ten jest dostępny powszechnie w sklepach. :lol: . Uwaga - tego tematu nie rozwijamy :roll:
Jurku, właśnie o to chodzi, że będziemy zabezpieczać "tyły" bez względu na tempo - to będzie próba cierpliwości :-D . Ale oczywiście zastrzegam, że w moim przypadku to nie jest nic pewnego ... Undecided
ooo czyli w razie czego będzie ekipa holownicza ewentualnie serwisowa??? :-P Big Grin
A nie możecie zrobić ekipy bez limitu? Jak się zgłosi np 23 osoby to te 8 osób ponad normę wcześniej sobie klepnie nocleg, do jazdy podzielicie się 12+11 i heja Smile
Grzesiu, normalnie - taka sytuacja :-P Piękny avatar :mrgreen: A co do wycieczki - jestem za, ale czy na 100% dostanę urlop to nie wiem Undecided
Odciążę trochę Jurka ..w sprawach organizacyjnych. Brak potwierdzeń uczestnictwa od AniaPi , Paweł_Kr.

ps. jest jeszcze Malutka, ale Tu Jurku wiem , że masz info od Magdy
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21